Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo Do pred 10-15 min ih nije bilo sigurno. A isti ovaj scenarij je bio već 2-3 puta samo ove sezone. Neam ništa protiv ak će reć da prodaja ide tek od 13h ili 12h, al ono bar malo ozbiljnosti jer sami postavljaju vrijeme prodaje karata.
Jest kao da se žalimo ni za što, al ono, bar na tim malim sitnicama da ne sjebu, kad već zajebu sve što stignu