Comments

  • Mateo Lisica #21
    Mononukleoza baš značajno varira, neke pokosi mjesecima, neki se relativno brzo vrate u akciju, znam osobno primjere i jednoga i drugoga; nadajmo se da je kod Lisice ovo drugo
  • 1.HNL - 16. kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 06.12.2025. - 15.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Problem je što poznavajući Kovačevića, ako se Lisica oporavi, pretplaćen je na prvih 11, što samim time znači da neće biti mjesta i za Belju i za Bakrara. Iako se svakako slažem da bi kombinacija Beljo-Bakrar bila odlična.
  • HNL - 15. kolo - Gorica vs. Dinamo Zagreb - 01.12.2025. - 18:00, Gradski stadion, Velika Gorica
    Napravimo nešto kad god se Zajc digne gore polulijevo i popuni taj međuprostor, isti onaj koji popunjavaju po intuiciji i Stojković i Vidović.

    Nadam se da, jel, izvlačimo pouke.
  • Bivši Igrači & Treneri
    Jakirov Hull City preokrenuo u gostimaBornaPŽ1986

    Čitam komentare, mahom svi pišu i hvale Jakira jer je okrenuo utakmicu pravovremenim zamjenama i promjenom plana igre.

    Nama danas znanstvena fantastika...
  • 1.HNL 2025./2026.
    Evo ako ovako ostane Gregurina drži čvrsto 3. mjesto sa Slavenom, još je mlađi a i nešto ljepše govori.

    Ispunjava sve kriterije za trenera Dinama!
  • Trener - Mario Kovačević
    Ako mi sad pobijedimo Goricu, kako god, makar nekim krumpirom u 90+ i onda maznemo tovare što nije nerealno s obzirom na krizu u kojoj jesu, možemo se svi kolektivno pozdravit s idejom da Kovačević odlazi na zimu.

    Fino onda Boban može reći pa eto, što hoćete, +4 u odnosu na tovare, a i dalje smo u top 24 u EL u kojoj kako kaže predsjednik ni ne treba ništa očekivati. Svi ciljevi ostvareni, ego nepovrijeđen i nema nikih problema. Kvalitetu igre tko jebe naravno
  • UEL - 5. kolo - Lille vs. Dinamo Zagreb - 27.11.2025. - 18.45h - Stade Pierre Mauroy (Decathlon A.)
    Ja ne znam što se treba dogoditi da ova neznalica ode sa klupe?Mathiasovi Chageri

    U Europi, ništa. Pa rekao nam je predsjednik da nije imao očekivanja u Europi i da je štoviše iznenađen što smo u prvih par kola nešto napravili.

    Čovjek, skupa sa svojim HNL polutrenerom, prodaje iste priče koje su tamo ranih 2010ih prodavali razni Jurčići, Čačići i Mamići o Europi koja ne prašta i u kojoj moramo samo uživati.

    Godinama radiš da izgradiš ugled i ispereš sve blamaže tih godina, samo da bi ti netko sa smješkom bacao krafne u oči. Ali ljudi puše jer se eto zove Zvonimir Boban.
  • UEL - 5. kolo - Lille vs. Dinamo Zagreb - 27.11.2025. - 18.45h - Stade Pierre Mauroy (Decathlon A.)
    Mi smo zadnja tri poluvremena u Europi poniženi. Jebeš to što smo poraženi, nego smo poniženi.

    Izgledamo kao neki slučajni prolaznik koji je došao da "uživa" u europskim natjecanjima i moli Boga da ga se ne unakazi.

    Podsjeća na one crne godine kad su nas trpali svakakvi Ludogoreci i Černomoreci.

    A sad, hoćemo li biti slijepi pored zdravih očiju ili početi postavljati ozbiljna pitanja onome koji je postavio ovakvog izgubljenog i bezidejnog trenera, složio kadar bez rezervnog desnog beka itd...vidjet ćemo.
  • UEL - 5. kolo - Lille vs. Dinamo Zagreb - 27.11.2025. - 18.45h - Stade Pierre Mauroy (Decathlon A.)
    Nekada davno.Zagi

    Ne tako davno. Od Milana nije prošla ni puna godina.

    Problem je što se protiv Celte od njega tražilo da igra kao Valinčić i odlazi visoko, naravno da je onda ostajao na vjetrometini za razliku od Milana gdje je i on sam a i kompletni blok bio niže.
  • Trener - Mario Kovačević
    Okej, pošteno, pitanje za obojicu onda, a pogotovo za kolegu Andersona.

    ti nisi dao niti jedan argument nego pretpostavljaš na osnovi svog subjektivnog dojma.Mr Anderson

    Što je to argument?

    Ne možeš reći da je nešto tako i onda tražiti od drugih da dokažu da nije.vjeko1701

    Ajde da budem malo provokativan ovdje, najpoznatiji primjer ovoga što ti tvrdiš je tzv. Russellov čajnik, iliti analogija u kojoj ja tvrdim da u svemiru lebdi nevidljivi čajnik, a budući da ne postoje dokazi da postoji, onda nema dokaza ni da ne postoji niti se od oponenta isti mogu očekivati. Budući da je teret dokaza na proponentu odnosno onome tko vjeruje u čajnik, ne možemo zaključiti, ni po čemu, da spomenuti čajnik postoji. Inače jedan od najčešćih argumenata u smjeru dokazivanja nepostojanja Boga. Pretpostavljam onda da ne bih popio ban, ili barem cinične uvrede, da krenem taj isti argument koristiti u tu svrhu negdje gdje je o tome na ovom forumu privremeno raspravljati? Ili bi mi se reklo da pametujem?
  • Trener - Mario Kovačević
    Tvoj argument je pretpostavka i uljudno ti se odgovorilo, što bi ti više? Da se slijepo slože svi sa tvojim narativom o zločestom vladaru iz sjene Bobanu? Jel to onda i dobroj vjeri?

    Nemoj glumiti žrtvu, sam si rekao da je ovo forum i raspravljamo, ali ti se naljutiš kad se netko ne slaže s tobom.. ajde malo stisnuti šakice i biti muško, nemoraju odma suzice kapati
    mali M

    Moje je pitanje po čemu ti zaključuješ da *nije* onako kako sam ja pretpostavio. I rado bih o tome raspravljao.

    I da se razumijemo, uopće mi ne smeta neslaganje. Samo mi smeta odbacivanje svakog argumenta na razini "izvor?".
    Drago mi je da taj "cop-out" nisi iskoristio u prošlom komentaru. Ali također nisi dao kontraargument.
  • Trener - Mario Kovačević
    Možda munje Boban samo rekao, Kova pobrini se za sebe, koncentriraj na momčad i tekme, pusti presice a klub će stati iza tebe... A možda mu nije ništa ni rekao...mali M

    A možda mu je rekao točno ovo što sam ja napisao, a možda su u šumi.

    Stvarno je više naporno svačiji argument koji ikako sugerira da Boban igra ulogu u pitanjima momčadi i trenera odbacivati sa veleargumentima od "a što ti znaš što je Boban napravio" do "izvor?". Mi većinu toga ne znamo. Mi smo navijači i nismo insideri, čak ni većina onih koji se prave da to jesu.

    Ali možemo zaključivati na osnovu onoga što vidimo, a neki minimalni uvjet kvalitete foruma, bar po mom mišljenju je argumentirana rasprava i odgovaranje na tuđe argumente u dobroj vjeri.
  • Trener - Mario Kovačević
    Izvor je isti kao i kod tvrdnje da Boban slaže Kovi ekipu i prvih 11.Crusades

    Izvor je ovdje čista logika. Boban od početka ima maltene silenzio stampa politiku, onda otvoreno i čak možda i neumjesno izvrijeđa novinare, i eto odjednom Kovačević, koji se s novinarima nikada nije sukobljavao, više nema presice.

    Tebi se čini vjerojatnije da se Kovačević samo jedan dan probudio i odlučio da neće pričati s novinarima?