Comments

  • Shop & Web Shop
    Piši opet.
    Ja im pisao jučer i kroz par sati dobio odgovor da mi do kraja tjedna šalju hudicu.
    Možda se bave mailovima ovaj tjedan.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ovo je za potpis od riječi do riječi.

    Nema bolje kad dođeš u ponedjeljak na posao i samo jedan kolega je čuo da je bila tekma Dinamo Gorica pa malo prokomentiraš s njim.

    Ovo kad babe na poslu komentiraju i glumataju velike stručnjake kad je EP/SP bi mi dizalo živac i da smo pobjedili sinoć.
  • Zona Dinamo Podcast - Prijedlozi
    specijali koje je kolega nabrojao za vrijeme ljetne pauze.

    Mladi ste, ne treba vam 2 mjeseca pauze :wink:
  • Program vjernosti - Dinamova aplikacija
    ne zna se ni koju hudicu/dres/šal dobiješ a ti bi znao kaj se dobije u mystery boxu, nemre to tak :smile:

    Sve u svemu, sve je mystery al nije sve box :grin:
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Jel to ona kategorija "e, kod nas gore u Njemačkoj, ima prava Nutella/zna se red/.../uvijek se slavi na trgu"? :smile:

    Stignu doć kad bude doček rukometaša il kog god na trgu. Nit njima treba dinamo, nit dinamu trebaju oni.

    Neka njih drugu subotu subotu gore, u Njemačkoj...
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Budući u životu nisam bio redovan na tribini gdje se sjedi po točnim mjestima, može objašnjenje od ekipe sa zapada kak to funkcionira?

    Mislim, znam, nađeš red i mjesto ko u kinu i to je to

    Al kak ide ak smo npr. trojica iz ekipe godišnjaci (i imamo mjesta jedan do drugog) i sad na jednu tekmu idu 2 frenda koji kupuju pojedinačne karte?
    Tu nema šanse da sjedimo/stojimo skupa?

    Sve ovo pod pretpostavkom da će se na istoku sjedit po sjedalima na kartama.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    pa tko brani tim ljudima iz Slavonije, Like, Hercegovine (ubaci regiju po želji) ili iz Rudeša, Črnomerca, Sopota (ubaci kvart po želji) da dođe do stadiona i tam proslavi?

    Nisam za spike bolje 100 pravih neg 1000 indijanaca il ak ćemo aktualno, kom smetaju topovski nek ne dolazi al ne kužim kaj dobivamo s tim da dovućemo X dodatnih "nedinamovskih" tisuća ljudi jer je fešta eto na trgu pa bolje izgleda fotka na instagramu.

    Tko hoće slavit, slavit će i na trgu i pod zapadom i na npr. velesajmu ak tam bude organizirano. Tko neće, ni ne treba, eto mu YT-a, foruma, društvenih mreža pa nek tam lijepi statuse, kritike i nezadovoljstvo jer eto možemovci iz dinama nedaju na trg.
  • Ulaznice - aktualno
    imaš 1986 u nicku pa pretpostavljam da si prek ZK i kupio koju kartu ko i svi BBB-i koji tamo kupuju :smile:
  • Ulaznice - aktualno
    jel imaš broj posjeta site-u i ako da, jel ima više posjeta od sinoć?

    Pitam jer su sinoć oni tovarski genijalci (Siempre, Puba, Zoki) dobro izreklamirali, kukaju zbog grba Hajduka sa zvijezdom, baš ih je zapeklo. :grin:
  • Ulaznice - aktualno
    koja ekipa :grin:
    Znači, nije ti problem čekat 11:00 da kupiš kartu al ti se problem učlanit.
  • Ulaznice - aktualno
    Liks, Georg, Deda, vi znate da imate problem, jel? :smile:

    Al za ozbiljno, svaka vam čast na predanosti, preciznosti i ustrajnosti na brojanju.
  • Shop & Web Shop
    u jbte, u pravu si. Idem si ja u shop pokupit 2 šala, kaj je sigurno je sigurno.
  • Shop & Web Shop
    Ajd ak netko čita, nek mi pojasni kak da zamijenim bodove iz aplikacije za hoodicu.

    Slao upit u klub al nema odgovora.

    Ili ak ne može hoodica, može li se majica uzet u shop-u za bodove ili ne?
  • 1.HNL 2025./2026.
    5 kola. Ak sve pobjedimo, protiv Varaždina potvrđujemo.

    Nakon toga imamo još 4 kola a mi imamo bolju gol razliku tako da tovari ne mogu nadoknadit 12 bodova.