Comments

  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    ako bu ovako vec vidim da ću biti siromašniji za cca 300 eura :grimace:
  • Transferi - rasprave
    AJMOO KTC PRODULJIO
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Kome je skupo jebiga neće si kupiti i neka ide pojedinačno na tekme koje želi. Mislim da tu svaka rasprava o cijeni treba završiti.
  • Shop & Web Shop
    Meni su cak i oke "CAMO" za treniranje ili termine
  • Shit of the day
    Moraju negdje srati pošto za sada ništa Bobanu ne mogu zamjeriti.
  • Shop & Web Shop
    Dobra kolekcija :love:
  • 1.HNL 2025./2026.
    ajme meni... evo iskreno mi je žao poštenih i normalnih navijača tog kluba. Sada pojačanja dolaze u zimskom prijelaznom roku ahahaha
  • 1.HNL 2025./2026.
    i onda se svi čude ko pura dreku, kako to kako to da ih se samo 4000 prijavilo na izbore ako je 100 000 članova. Realnije je da ima 50 000 pravih clanova ako ne i manje, a uostalom ih boli ona stvar za korumpirani NH
  • 1.HNL 2025./2026.
    Da se nadovežem na te s juga. Jel oni moraju imati oib kada se učlanjuju u klub?
  • Transferi - rasprave
    U čemu je problem s ovim malim iz Barcelone, kaj ne valja s mlađim igračem?
  • Transferi - rasprave
    Stvar je u tome kaj će sada igrati mladi igrači koji se žele dokazati i ja se nadam dati sve od sebe, a i imati će vremena se uigrati pošto su došli prije priprema u Dinamo. Također smo se riješili igrača kojima se nije dalo igrati HNL kao i tromih igrača koji jednostavno ne mogu ili ne žele.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Htio bih još samo nadodati da ništa nisu naučili od prošlog prijelaznog roka gdje su zapravo izgubili dosta milijuna eura na ne prodanim igračima

    Baš žalostan klub
  • 1.HNL 2025./2026.
    Baš htio link poslati :rofl:

    Stvarno im nije lako
  • Transferi - rasprave
    a budimo realni takav je i petki bio prosle sezone, a bome i one prije pa je ipak bio klasa kada ga se stavilo unutra. Samo neka je zdravlja i da bude jači nego prije :strong:
  • Transferi - rasprave
    Kaj mu fali? Jer je bio ozlijeđen ili općenito statistika?