Slažem se ja u apsolutno svemu što si napisao, mislim na to da takvom mladom igraču s iskustvom igranja u Serie A Dinamo ne predstavlja veliki korak u karijeri, mislim da mu nismo dovoljno atraktivni ako ima ponudu iz recimo 13. kluba francuske lige.
Poljud je stadion na kojem je doživljaj velike utakmice puno bolji nego na Maksimiru, a Hajduk klub s deset puta boljim marketingom od Dinama, meni je to neusporedivo.