na kontre treba igrat, kangainho čeka u vrhu napada okružen s petoricom, taman fino...ne sumnjam u fabia :rofl: iskreno bojim se da ne spušimo opet s hendikepom
0 članaka o Zajecu i o tome da se ne zna tko pije tko plaća. Koda samo lupaju copy paste i tko će više toga nadrobit. Djeluje kao neki dogovoren napad — gledatelj
naravno da je sve dogovoreno...ko to ne kuži, puši fore i spinove....