Ne razumijem zašto se forsira novi stadion na parku mladeži kad bi se Dugopolje moglo puno lakše srediti. — vjeko1701
Jer bi se tih 5 ili koliko već godina moralo nešto i znati raditi u vezi nogometa, a ne samo prodavati dišpet, japanke, fino upakiranu hajdučku maglu...
Davanje opet nove prilike najgorem 1. golmanu lige (ne samo Dinama u dugo vremena, možda i ikad) ispred otkupa ugovora Livakoviću je za preispitati svačiju diplomu u vodstvu kluba