Comments

  • Ivan Nevistić #33
    Meni je baš Filipović taj koji šuti, radi, grije klupu, dočeka priliku i iskoristi je. Nije nikad cvilio kako ne dobija priliku, sjedio nam na klupi od prošlog ljeta do sada, bio u Šibeniku na posudbi gdje se tuširao hladnom vodom nakon svakog treninga jer Šibenik nije imao za kiflu. Vratio se s posudbe u Dinamo, odradio odlične pripremne pod Kovom, no valjda nedovoljno dobro da bude jedinica, ovaj s druge strane iz tjedna u tjedan nam uzima bodove, onda Fila dočeka napokon priliku i u šest utakmica s njim upišemo pet pobjeda i remi u HNL-u.

    Nevistić pročita u vijestima da dolazi Livaković odmah diže nos, on je “povrijeđen” time… A što brani dvije godine ispod svake moguće razine nikom ništa. Ili on možda misli da brani “dobro”, ipak ne prati nogomet pa nezna kako ostali brane :chin:
  • Ivan Nevistić #33
    Zašto se ne pljuje Filipovića?
  • Ivan Nevistić #33
    Realnije šanse su da ćemo mi nekom platit milju da ga uzmu nego obratno
  • Transferi - rasprave
    Neva će nam opet bit povrijeđen što dolazi Livaković
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo


    Kakva ruptura, pa ovi nisu do gola došli. Nadam se da je patka
  • Matteo Pérez Vinlöf #22
    Naš najpodcjenjeniji igrač
  • 1.HNL 2025./2026.
    Kako je spustio Valentini :rofl:
  • 1.HNL 2025./2026.
    IMG-6064.jpg

    Raspored Tovara prije tekme protiv nas. Ne uzimaju više od 7 bodova, a u kupu ispadaju s 2.5 više razlike.
  • Ismaël Bennacer #4
    Jedini minus Kovi za danas je stavljanje polu-zdravog Bennacera. Zašto forsirat, ako nije spreman. Na kraju Stojke opet donio više prema naprijed.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Kako mi je toplak utučen, jadan :fear:
  • Juan Córdoba #70
    Možda sam ja zabrijo, ali nije li Kovačević reko da će biti spreman za mjesec i pol - dva?
  • 1.HNL 2025./2026.
    Samo da ne preokrenu, ima tu još za igrat. Očekujem jebenu nadoknadu.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Ovdje neznaš tko je gori Istra koja curi s svih strana u obrani i samo Bog zna kako do sad nisu primili već dva komada ili Hajduk kojem je ovakva Istra stvorila tri stopostone prilike. I onda mi imamo samo bod više nakon 18. kola, neki reći da se vrti samo negativa, pa kako neće mi smo DINAMO i naspram ovakvih ekipa koje su taktičke displinirane kao repreznatcija Južnog Sudana ne želim ih ni stavljat u istu rečenicu s renomiranim europskim klubom.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Cudo var zakazaoKruno

    Čuvaju se za drugo poluvrijeme :wink: