Transferi - rasprave Ovaj ce demolirati cucavac jace od Bakrara kad ga grad podsjeti na Bejrut i pojas Gaze. Top transfer. — Pacho
Dobro jesu rekli moderatori da prekinteve više s jebenom politikom. A ti još ovdje svršavaš na genocid koji se dešava u zamisli muslimanskim zemljama pa je to valjda okej, jer su oni eto “kozojebi”. Imamo igrače i iz islamskog svijeta i bilo bi lijepo da iskažeš malo i poštovanja prema njima. Mislim da je jedan Sadegh Moharrami putokaz strancima kako se nosi i poštuje Dinamov dres, ili je on kozojeb i musliman pa navijamo da ga raketira suprotna strana jer je to Iranac i živi u Iranu. A ovi s zapada su savršeni. Gledam da ne pišem ovdje ništa o (geo)politici ili bilo čemu van nogometa ali ovaj je sad stvarno pretjerao. A vjerujem da nisam jedini kojem si dosadio s jedno te istim.
I ako nisi znao, imamo i kolege forumaše ovdje koji su muslimani pa na taj način direktno vrijeđaš i njih.