Comments

  • 1.HNL 2026./2027.
    Hajduk objavio da gabelic laze i da je hugo 3 tjedna prije kraja prvenstva od sportskog direktora saznao da se ne racuna na njega vise.

    E sad je gabelic objavio da ne laze i da ima informacije iz prve ruke da je istinito da je ovaj tek u Sloveniji saznao da nije u prvom sastavu :rofl:

    Kak ide ono s klubom koji proizvodi crnilo u medijima?
  • 1.HNL 2026./2027.
    Pa normalno kad ovi 15 godina vode klub i imaju 0 titula.

    Sta mislis sta bi se govorilo o nasim proljećarima da 15 godina vode Dinamo i ne osvoje nijednu titulu?
  • 1.HNL 2026./2027.
    Zar je stvarno moguce da klub objavi vijest na web stranici da je igrac otpisan, a da njemu to nitko ne kaze?
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    pisalo se tu da su sad preuzeli neki drugi ljudi to pa je papa rekao da su ovi prije koji su vodili to krali klub. Bilo je prije par mjeseci rasprava o tome
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Pisao je tu netko da neki tovari to sad vode, nekoliko puta je pisano, ali ko ce sad to naci
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Pa pise da ce igrati kvalifikacije lige prvaka, znaci kups
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    mislim da ostaju ugostitelju, a ne klubu ti novci. Ja sam prvi odavde koji ce dati pare izravno klubu.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    80-85 000 godišnja plaća. ima li itko u našoj momčadi toliko malu plaću?
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    dao bi i 100, a ne samo 20. ako netko nemre dati do 100 eur za takvu aktivnost onda jbga ne zanima ga Dinamo dovoljno, ne znam šta da kažem.
  • Transferi - rasprave
    Kak ide ono, oj Diname tko udari na te s listice pucat ce granate
  • Transferi - rasprave
    McKenna prekosutra ispada sa SP tako da cemo za Thunu biti u punom sastavu izuzev Livakovica i Stojkovica
    Nema opravdanja ni floskula, moramo proci bez problema. Thun je momcad u raspadu, otisli im najbolji igraci, trener, a nama je 90% momcadi ostao od lani, svi su uigrani, nema novih igrača ni uigravanja.
  • Transferi - rasprave
    Ako uspijemo Livija dovesti. Ako ne onda imamo para za transfere
  • 1.HNL 2026./2027.
    Navodno slabo ide prodaja godisnjih dole, prvih par dana 50% manje nego lani
  • Transferi - rasprave
    pa pise da mi zelimo posudbu, a Barcelona trazi transfer s famoznih 1 mil eura odstetom i nasu su procijenili da je to previse s obzirom na njegovu situaciju