Program vjernosti - Dinamova aplikacija Od ove sezone mora korisnik nagrade birati koju nagradu želi s obzirom na bodove. Znači ako sakupiš bodove za majicu tebi bi se u fan shopu trebalo omogućiti da sam odabereš koju majicu hoćeš (naravno koje su trenutno dostupne), isto kao i za privjesak, šal, dres, hudicu ili što već hoćeš. Klub neka bira što ćeš dobiti u mistery boxovima, ali ove pojedinačne nagrade korisnik programa vjernosti mora sam birati inače ovo skupljanje bodova je apsurdno i potpuno nepotrebno.
Nadam se da će marketing prihvatiti ovo jer oni koji skupljaju bodove dobivaju ih na temelju dolaska na utakmice, potrošnji na stadionu i kupovanju u fan shopovima, što znači da su to oni najvjerniji od kojih Dinamo ima najviše financijske koristi pa onda bi bio red da im se izađe u susret da sami odaberu koji žele dres, majicu ili šal. Pa neka se radi toga i digne prag za dobivanje nagrada ako je potrebno.