Comments

  • Liga Nacija
    izgleda da i on ima slicnih problema kao Kanga

    prijevod njegovog insta posta “Pants down, a goal, a missed penalty and in the semi final.”

    kontekst: "Van der Vaart: "I noticed some things about Lamine Yamal that started to annoy me. His shorts were too low, he didn't try too hard, he had some superficial gestures... If you're so young, you should be happy for every minute you play for Spain. You have to show it.’

    RDT-20250324-0829526464103262929735270-2.jpg
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    dagnje nemoj zaboravit :cool:

    ma ko ovo ne more volit? jos sa strane pomijesat maslinovo ulje, cesnjak i persin :love:

    Screenshot-20250321-110434.png
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    kuzim ta fora i to, al sta stvarno ribu ne volite? brancina, oradu na gradele, lignje...
  • Grad Zagreb
    Ako me zamole da im nazovem Uber kako ću izabrati?!mali M

    ako se ne varam, mislim da bi trebao moc otkazat voznju bez naknade odma cim vidis ko je vozac, pa onda mozes novu narucit dok ti ju ne uzme neko nas. cuo sam vec od par cura da to rade jer se jednostavno osjecaju ugodnije da ih vozi neko nas
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Panama zabija u zadnjoj minuti za 1:0 protiv SAD-a i igraci preskoce iza gola do pomalo zbunjenog Henrya i slave s njim :love:

  • Guzice i Sise
    Ima dost guzice za dvije ženske...Droljo

    taman hehe
  • Guzice i Sise
    Stigle su ju godine...Droljo

    pa izgleda vrh, kakve godine droljo
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    vjerojatno si u pravu, ali ono sinoc je kriminal bio
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ja ne znam sta je nama s tim penalima, kramaric, modric, kovacic ju uvijek mlitavo opali. petko ono sto je pucao nekidan protiv lokse. pa daj dignite tu loptu malo vislje jebote uvijek pucaju taman po visini da golman obrani dok se baci

    inace odlicna pobjeda i sigurno se francuzi nisu dosli zajebavat nego smo jednostavno bili bolji uz raspolozenog livija
  • dZG - Marketing & Društvene Mreže
    Na objavi “inside training” na instagramu su stavili datum 20.04.nemapredaje

    admin vec slavi 420, blaze it!
  • Kutak za glazbeni trenutak / glazbeni intermezzo
    ko je fan kanyea, sinoc je izbacio valjda nekakvu draft verziju novog albuma. ili je to finalna verzija. ko ce ga znat, lik je poludio skroz. meni dosta dobro na prvo slusanje, svakako puno bolje od Vulturesa. favorit stvar zasad Showtime hehe

  • 1.HNL 2024./2025.
    Tako će branitelj naslova četiri od zadnjih pet kola igrati na svojem stadionu, što bi mu mogao biti ogroman vjetar u leđa.gaTeDZG

    sta nije da se nas jedva skupi 1000 na praznimiru, kakav sad ogroman vjetar u ledja