Ovaj forum je danas bio sve samo ne mjesto za konstruktivnu raspravu. Svaka čast pojedincima na racionalnoj raspravi, ali ovo je danas devolviralo na najniže razine mulja najgorih Facebook komentara.
Ovo govorim za budućnost, i volio bih da se ubuduće tako pristupi . Ne znači da je nužno to bilo prisutno ovaj put, ali definitvno ne želim da bude prisutno idući put. — Hnlovac
Pa slobodan si govoriti za svaku listu sto hoćeš, ništa ti se ne zabranjuje, osim ako aludiraš na to da se ne bi smjelo govoriti i izražavati pozitivno mišljenje za DP? Nejasan mi je točno post