Comments

  • Sportski direktor GNK Dinamo Zagreb
    Da, isto se slažem da treba neki iskusniji jer na stranu i ograničenja koja je Marić imao po pitanju novca i vezanih ruku, to ne znamo, ali ono što znamo jest da fokus mu bježi sa jednako bitnih stvari kao što je akademija, uvođenje juniora, planski razvoj i pronalazak filijale.

    Dovesti nekog iskusnog da se bavi prvom ekipom i strategijom koja mu je kompatibilna sa životopisom, Marić neka mu asistira, uči se i fokus prebaci na školu čiji rad poznaje i filijalu
  • Noa Mikić #35


    Ne, jer Mikić ima mjesta u ovom Dinamu kao zamjena RPGu, može skupiti itekako dovoljno minuta i kod nas kao zamjena.

    Iako je najizgledniji scenarij da će se RPG vratiti na desnog beka a Ristovski kupiti minute u manjim utakmicama, dok će se Mikića zakucat na klupu.
  • Transferi - rasprave
    Galešiću, purgeru!
  • Transferi - rasprave


    A zašto bi itko došao, tom logikom? Zašto misliš da Haller nije gladan? Pa nije mu karijera gotova, ima 30 godina, sumnjam da mu je u tim godinama do penzije
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Potrči sa srednjakom prema Zapadu opet Machado,Mathiasovi Chageri

    MOJ KAPETAN!!!
  • Trener - Fabio Cannavaro
    Nadam se da nije gledao jer će se još zaljubiti u Moharramija i Bockaja te Perića u napadu...
  • Transferi - rasprave
    Da li nam uopće treba napadač sad kad se Bruno vraća?badjibadara

    Da.

    Jer bih volio da igramo s dva napadaca jer sustav Brune kao sidruna ne funkcionira s ovim krilima koja stoje visoko.
  • Transferi - rasprave
    ako smo financijski moćni i možemo plaćati lijepe svote za posudbu igrača onda smo mogli početkom sezone dati i 4 za IvanovicaCastAway1986

    Drugačije su okolnosti i to zaboravljate. Početkom sezone si imao novu upravu, nesigurnu Ligu prvaka i financijsku neposloženost.

    Da se tad iscoltalo 4 milijuna eura za Ivanovica i da je on zabio koliko je zabio u Belgiji, znaš i sam koji bi ovdje bili komentari, a kamoli na kanalizaciji Fejsa.

    Bilo bi gore od Spikica jer Spikica ipak nisu dovele "nesposobne neznalice" iz ove nove uprave.
  • Trener - Fabio Cannavaro
    doveden je djelomično nepotistickom linijomChempers

    Jel to znamo ili se priča bezveze?
  • Transferi - rasprave


    Laži nekog drugog!
  • Transferi - rasprave
    Ak ne bude tak ja ću se trajno samobanirati, u drugom slučaju tinemapredaje

    Ajde bez ovakvih oklada, dogovorite se u sto eura i svi mirni
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)


    I predlagati pojačanja među bageristima iz njemačke i mađarske
  • Transferi - rasprave
    Dinamo dao otkaz Bjelici i sad sve transfere trebamo stopirati jer su PR potezi da se zamaže oči navijačkom puku i skrene pažnja...

    Stvarno ovaj forum obiluje vrhunskim mentalnim akrobacijama
  • Samy Mmaee #13


    Ma Perković bih rekao da je najveća prednost što je u glavi strašno kvalitetan dečko. Koliko čujem, ponašanje mu je za primjer, unatoč škartiranju i igranju neprirodne pozicije.

    Potencijal je svakako i sjećam ga se iz Istre par utakmica koje je maestralno odigrao, a u kombinaciji s KTCom prošle sezone na svojoj poziciji je bio izvanredan.

    Jedini propuh je ona utakmica s Loksom na Kranjci, ali tada je Ogiwara imao "svoj" dan, a partner u obrani mu je bio Živković...