Wilfried Kanga #16 Ovaj prvi žuti koji je dobio je smijurija, zakeljiti mu žuti za širenje ruke u 20. minuti utakmice je smiješno, ako se gleda kontekst ostatka utakmice.
Da je Bel imao standard kao Siebert na poljudu, pa bratko ajde prigovaraj, ajde radi glupe faule - onda ok. Ali dati Kangi žuti za to nikakvo prigovaranje u 20. minuti, a Rijeci niti jedan...
Drugi žuti je opravdan, glupost Kange. Ali ako išta, barem je imao volju i želju što ga je i koštalo. Da nam je cijela ekipa bila mentalno na razini volje i htjenja kao Kanga, možda ne bi pobijedili, ali ne bi posramljeni išli sa Rujevice.