Comments

  • Hrvatski nogometni kup 2024./25.
    Rd Live je live, pa skoknite tamo i gledajte.
  • Hrvatski nogometni kup 2024./25.
    Prvo onog heroja zbog baklje u Koprivnici, onda onog legu zbog čaše u terenu, sad Bembaru skinuli....

    Gdje prestaje ova muka
  • KUP - 1/4 - Dinamo Zagreb - Osijek - 26.02.2025. - 19.45 h - Stadion Maksimir, Zagreb
    Franjić na šesticu, Belcar na lijevog beka, pa da vidimo Leone naš hoćemo te otkupit!
  • Shit of the day
    Ekipa se prijeti neredima, jel moguće ovo?? Koji su to smrdljivi tifusari, pa ne vjerujem.

    Bio sam za pustanje juga, ali nakon ove ucjene ni karte više od 1254. Stoko smrdljiva, Dinamo ste se našli ucjenjivati.
  • Nogometni Podcast


    Pa što taj veliki dinamovac, koji je jamačno i član jer je toliki dinamovac, ne kupi kartu i da novce svome voljenom klubu, za kojeg toliko brine svaki dan?
  • Samy Mmaee #13
    Najveći promašaj u posljednjih 20 godina, a možda i u povijesti Dinama.Krizy

    A mislim, promašaj se čini, ali s njim smo prošli Qarabag, dobili Milan, samo te tri tekme ga izvlače iz kategorije najgori ikad, rekao bih.
  • Ulaznice - usluge
    Tražim dvije karte za SD protiv tovara, brat auslender dobio slobodno, ali prekasno, pa ako itko ima. Plaćanje i karte i cuge se podrazumijeva.

    Kao bonus, dopustit cu jedno jebanje majke Mmaeeu bez bana.
  • 1.HNL 2024./2025.
    Kad prvi od štuka dobije vozačku, moći ćemo pričat jesu li ozbiljniji od kohorte!!
  • 1.HNL 2024./2025.


    https://streamable.com/yh88v1

    Štuke ozbiljno uletile na ultras scenu
  • Nogometni Podcast


    Muskarci, pravi muskarci, ne znaju pričati otvoreno o stvarima koje im smetaju i emocijama, nego to rješavaju galamom i sukobom i nakon toga su smireniji.
  • Prijedlozi - Kritike - Pohvale
    Sutra vraćamo brata, još malo neka izdrži!
  • Crna lista; Banirani korisnici
    Korisnik; @Maxova dijagonala
    Razlog; vrijeđanje bivšeg trenera i ruganje trenutnog trenera
    Trajanje bana; 7 dana
  • 1.HNL 2024./2025.
    Nedavno sam saznao da "narodni" klub i dalje ima blokirano komentiranje na društvenim mrežama...NORTE

    Gledajući komentare na našim objavama, nije da odobravam ovo njihovo, ali Bože mi pomozi... razumijem ih zašto su ugasili...
  • Ulaznice - aktualno
    A jebote svaki derbi dramite o invaziji tovara na zapad, a bude na kraju 50 studoša koji sjede mirno i ispod jakne imaju majicu na mišu kovača...
  • Stefan Ristovski #22
    Ristovski u obrani sa tri iza, te sa RPGem i Franjićem na beku mi nije luda ideja. Fali mu brzine i prodornosti, ali mislim da ima dovoljno znanja i želje za desnog centralnog.

    Al to se neće dogoditi, pa eto.