Comments

  • Transferi - rasprave
    Jebemti znao sam da će Hoxha ići, da će biti dobre pare, ali jebemti steže me nešto... Falit će mi Hoxhadona jebemti....
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Ali u drugim vijestima, vratit će se istok nakon 7 godina :love: :love: :love:

    Hrvoje Čale na aparatima, Goda nadam se da je spreman
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Sisanje masinicom na nulu 17 eura :lol: Pa masinica kosta 25 euraEfes Pilsen

    e nez, javim ti kad zamjenim zetone s tekmejavolimtebejako

    :lol: :lol: :lol: :lol:
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Šta je jebeni DIZAJN? :lol: :lol: :lol:
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu


    Radi "sa strane me izbrij, gore ostavi nešto i nek ne liči na pimpek".
  • 1.HNL 2025./2026.
    https://dalmatinskiportal.hr/ivan-rakitic-nastavljamo-siriti-vitrinu-s-trofejima

    Ivan Rakitić pohvalio se na društvenim mrežama novim trofejom. Zajedno s Filipom Bradarićem osvojio je Padel turnir u Splitu. Dvojica nekadašnjih hrvatskih reprezentativaca strastveni su igrači Padela, a očito se dobro snalaze u tom zanimljivom sportu koji je u Hrvatskoj sve popularniji.

    - Nastavljamo širiti vitrinu s trofejima - napisao je Rakitić ispod zajedničke slike.


    Jedva čekam da i ovu titulu dodaju na zid kod juga i upišu na službene stranice!
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Imam ti ja bricu koji udara i bradu, kad dođeš imaš 20% šanse da će srati po Tomaševiću, 20% šanse da će srati po pederima, 20% šanse da će ti tumačiti Bibliju na svoj način, 20% šanse da će cmoljit kako mu je teško i 20% šanse da će ti pričati kako je gledao neki bolestan dokumentarac o Navy Sealovima i kako su oni bolesno najbolji

    Ima brkove iz 19 stoljeća, bradu mršavo. Ćelav je, pa ako ti to išta znači
  • 1.HNL - 34. kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 09.05.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Pa ok, super, imaš Loksu i sa svim tim žetonima plaćaj cuge ekipi/sebi, ako već eura neće biti, a vjerojatno neće.
  • 1.HNL - 34. kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 09.05.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Ok, znaci kaze se ljudima da ce dobiti povrat za case (sto je jednostavno zakonsko rjesenje na svim manifestacijama) i onda dodes na blagajne i kazu nemaju novaca. I nitko za to nijefakin

    Ne nego će ljudi, jer su jebeno normalni čuti da nema više kovanica i reći "aha pa da, neće dovoditi kamion kovanica zapravo, a ok da sve pet, dajte mi žeton/uzet ću čašu"

    Ali samo ćeš ti pozivati se na jebenu zakonsku regulativu na navijačkom forumu jer nisi dobio svoj jebeni euro
  • 1.HNL - 34. kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 09.05.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Imate 4 milijuna eura za Belju, a nemate 1 euro za vratit fakinu???? DIVAN NAM JE KLUB SVAKA ČAST
  • Transferi - rasprave
    Brat patološki odbija zabiti gol glavom otkad ga gledam u Rijeci, tako da mu to sigurno ne predviđam



    Brojke ne lažu trovaču!!!!
  • Transferi - rasprave
    Brat je solidno brz za dvometraša. Stojkovićev top speed je btw 31.5 km/h, za usporedbu

    Welcome mr Radeljić
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Mislim da bi ove godine bilo manje ljudi nego tada.jedan u nizu

    Vidiš ja imam suprotni dojam, jer znam koliko ljudi nije bilo jer su brijali da će biti ono meh, a tu pričam o kibicima, ne o nama koji smo slavili puno više stvari. I onda krenule snimke, fotke i svima je žao. Ne pričam ovo iz guzice jbg, nego mi je rečeno na isti način od barem 20 ljudi koje znam, da jedva čekaju.

    Naravno da su ti ljudi nestalni na tekmama jel, ali takvih je masa. A s tim da imaš i sve ljude iz Hercegovine, Slavonije, Međimurja, Zagorja koji bi potegnuli za Zagreb samo da dožive ono 2024, što tada nisu jer realno nitko od nas nije znao da će biti baš toliko dobro
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    A mislim, nije ništa odlučeno ni potvrđeno pa nezz čemu drame automatski. Volio bih trg, kao 2024. jer ako je tad bio spektakl, sad bi bio duplo veći 1/1, ali s druge strane nezz kak bi izgledalo to na stadionu jbg, možda bi bilo top