Comments

  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    A mislim, nije ništa odlučeno ni potvrđeno pa nezz čemu drame automatski. Volio bih trg, kao 2024. jer ako je tad bio spektakl, sad bi bio duplo veći 1/1, ali s druge strane nezz kak bi izgledalo to na stadionu jbg, možda bi bilo top
  • Tribine
    @Ličani1986 Pa sta onda pišeš išta ak nije za javnost :lol:
  • Shop & Web Shop
    Jel ovo moguće :lol: :lol:
  • Marko Zebić #42
    Islreno dojma sam da se nije stvorio uopce toliko hype u medijima kako se stvara kod mladih igraca iz drugih klubova kada odigraju dobro.Crni86

    I hvala ti Bože na tome, ne vidim nikakvu prednost medijskog hypea. Ne sumnjam da si ga dečki u svlačionici obasipali pohvalama, da mu je Kovacevic rekao da je zadovoljan, navijao je s Boysima i strpao u džep deus ex Baluna i bio jedan od najboljih igrača u prvoj pobjedi na tovarima na Maksu u tri godine, mislim da je to i više nego dovoljno.

    Medijski hajp za naše juniore skoro pa uvijek ih odvede u drugi smjer, ala najrecentnije Mikić i dramljenje njegovog menadzera oko transfera, igranja, ovoga, onoga. A takvih primjera imamo jos i more u malo daljoj povijesti
  • 1.HNL - 34. kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 09.05.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    To nije i ne može biti isto kao postavljanje necega sto nitko ne primijeti.crophantom

    Ma nije isto, slažem se, ali ne vidim ovo kao neki ekstremno dramatičan teroristički čin kako ga se ovdje karakterizira, to želim reći.

    Ozbiljan, sramotni propust svih odgovornih, pogotovo na utakmicu ovakvog rizika, gdje eto nitko ne smije piti pivo s alkoholom al ekipa moze ući i postavljati kako žele.

    S tim se slažem i želim da ti ljudi dobiju jebene otkaze i da se klub pozabavi tim pitanjem a ne da ostavlja Klemmu i ostalim klaunima zaštitu. To se slażem.
  • 1.HNL - 34. kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 09.05.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Ukratko, šta da su umjesto baklji postavili topovske, nećemo o mogućnostima da su mogli sve postaviti, pogotovo na sjever gore, da pukne nekome pod nogaT90d
    Ukratko, šta da su umjesto baklji postavili topovske, nećemo o mogućnostima da su mogli sve postaviti, pogotovo na sjever gore, da pukne nekome pod nogama, ozlijedi par ljudi, tko bi bio odgovoran za mogući stampedo i izbijanje panike?T90d

    A šta da su bacili atomsku bombu? A sta da su umjesto rozih dimnih postavili cijanid? A sta da su pucali iz snajpera na nas? Pa hoćemo tu divljati na ekipu zbog onoga što su napravili ili onoga što su mogli napraviti a nisu?

    Da smo mi njima ovo napravili i spalili "najstariji" transparent onda bi mi bili teroristi i ugrožavali tuđe živote.T90d

    Tako je, upravo tako, znači da imate istu retoriku kao oni hahahaha
  • 1.HNL - 34. kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 09.05.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb


    Koja je razlika između onog što su naši napravili i onog što su tovari napravili? Ako zahtjevamo dramatične zatvorske kazne za svjesno ugrožavanje života, onda bi valjda trebali zahtjevati i manje drastične, ali svejedno zatvorske kazne za nesvjesno ugrožavanje života?

    Kažem, ozbiljan zašitarski propust i sramota, ako policija ima šta istraživat, neka istražuje jebe mi se, ali ovo dramljenje i traženje ne znam koliko drastičnih kazni je smiješno i podsjeća na onu "ŠALJI TO SVE NA GOLI OTOK", "TO TREBA POBIT" retoriku.

    Kao da, mrzim tovare kao i svako i ovo sto su napravili je vrhunac ciganšture ala onaj pokušaj paljenja svetinje, ali tu zazivati SOAu, policijske akcije, reakciju države, to fkt je drama a znamo kako to inače završava i kako je bilo prije 15, 20, 30 godina.
  • 1.HNL - 34. kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 09.05.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Ovo je svjesno i namjerno ugozavanje zivota par tisuca ljudi!
    Nemam nist protiv baklji na tribinama, ali ovo je namjerno izazivanje pozara.
    reziser

    Pa ajmo onda i naše dečke strpat u bajbokanu kad su spalili trans jebote, ali to je bilo slučajno pa je ok? Pa svaku jebenu tekmu se pali koliko desetaka baklji, svaka od njih može ozbiljno ozlijediti nekog, jel to treba isto policija uredovat? Ovi topovski udari jučer, to isto moze ozbiljno ozlijedit/ubit nekog, možda da zovemo SOA?
  • 1.HNL - 34. kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 09.05.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Pa jel je to eksploziv bio? Ili je to još jedna od novinarskih pretjerivanja? Općenito se prevelika šizofrenija digla oko toga, a ovo zazivanje SOAe da se bavi s tim je inače jako dobra stvar.

    Potjerati zaštitare, staviti naše dečke da štite i to je to. Ako policija ima šta za istražit, neka istražuje
  • 1.HNL - 34. kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 09.05.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Edit: pošto je ovo ugrožavanje javne sigurnosti u ovo bi se trebala uključiti i SOA jer je jučer moglo zbog njihovog debilizma nastradati stotine ljudiGradina

    O jebote život, najbolje da upogonimo i vojsku NATOa da ovo riješi. Al ste ga izdramili, pa nije da smo sami sebi spalili na još gori način cijeli trans, a tu zazivate SOU, POU, HIS, HOS da se obračunaju zbog četiri postavljene baklje
  • Suđenje i suci
    Stari moj, ako obrambeni stavi dvije ruke oko napadača, to je u startu faul. Uopće mi nije jasno zašto se to ne sudi. Svi obrambeni iz HNLa su skužili da se mogu vješati po Belji koliko hoće i da se neće ništa svirati.

    Na Belji je penal, ali opet, valjda je u glavi Pavlešića da je Beljo prejak pa ne može biti faul. Da se tako povuklo recimo Lisicu prije udarca, bio bi penal.

    Sve skupa jako loše odsuđena utakmica, očekivano.
  • Marko Soldo #14
    njemu i Topicucrophantom

    Brat Topić je ušao u tekmu kao da su mu grobari pobili pola sela, baš je imao neki adrenalinski bijes u sebi :lol:
  • Marko Zebić #42
    Pa jebote može se dečka pohvaliti bez da netko dođe "nemojte ga hvaliti, polako".

    Nitko ovdje ne govori da je najbolji obrambeni Dinama svih vremena, ali dečko je odigrao odličnu tekmu s obzirom na okolnosti, iznad svih očekivanja i ljudi su sretni što je još jedan junior pokazao da ima strašan potencijal.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Fit je bio sigurno, jer volim tu grupu i tu pjesmu

    Unatoč tome što su fijumani...
  • Marko Zebić #42
    ajmo samo bar pričekati par kola, Mckenna je betonHnlovac

    Ma jasno sve, slažem se apsolutno, ali uletiti iz juniora bez seniorskog iskustva ravno na derbi i odigrati masterclass utakmicu, bez jedne sekunde znojenja....

    Ne mogu si pomoći. Ima tu euforije, naravno, ali dečko loptu udara jako fino, tipa ona lopa vanjskom pod pritiskom koja nije prošla, ali taj trenutak sam zapamtio jer dečko s 19 godina, pod pritiskom odigra prekrasnu loptu vanjskom za krilo... Uh. Uh. Uh.