Ok, znaci kaze se ljudima da ce dobiti povrat za case (sto je jednostavno zakonsko rjesenje na svim manifestacijama) i onda dodes na blagajne i kazu nemaju novaca. I nitko za to nije — fakin
Mislim da bi ove godine bilo manje ljudi nego tada. — jedan u nizu
Islreno dojma sam da se nije stvorio uopce toliko hype u medijima kako se stvara kod mladih igraca iz drugih klubova kada odigraju dobro. — Crni86
To nije i ne može biti isto kao postavljanje necega sto nitko ne primijeti. — crophantom
