Comments

  • 1.HNL 2025./2026.
    Kanga je izmislio nogomet za Bambu i Tourea lol, a izmislio je sve za kralja svih kraljeva, Kemala Ademija
  • 1.HNL 2025./2026.
    Sabra ih je unistavao i na prvom Poljudu
  • Lukas Kačavenda #8
    Sigurno nije bolji od Solde
  • Shit of the day
    Jel vi znate kakvu je on karijeru imao kao igrač? Zaslužuje poštovanje!!!!!!
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Čim je podcast posvećen najpatološkijim luzerima u svim mogućim dimenzijama napravio epizodu o Heartsu, znao sam da gube naslov
  • dZG - Financijska Situacija Kluba
    Nikome ne vjerujem kao profilima s dva posta
  • Bivši Igrači & Treneri
    Sve dok nam se tereni i stadioni ne dovedu na neku pristojnu razinu nisan za povratak KoveGradina

    Brate da igramo u minskim poljima bih bio za povratak Kove
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    hrvatskinavijaci_daboga_dalmatinski.jpg

    Jarun u ponedjeljak ak Beljo i Stojke ne budu na popisu
  • 1.HNL 2025./2026.


    Nisi upoznat s ljepotom hatewatchanja.

    Imali su jednu epizodu kad su započeli podcast, a jedan od ovih peče palačinke za djecu, drzi mobitel pored i raspravlja s ovom dvojicom. To je ta razina kvalitete
  • 1.HNL 2025./2026.
    Osječki kibici trenutno, nakon herojske borbe za ostanak

    M6BEnYF.gif
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Poslije će valjda fakin držati neki govor, baš kao Bruno prije dvije godine.badjibadara

    "Tišina! Unatoč ovom slavlju ne smijemo zaboraviti na ljude zbog kojih je dostava artikala iz webshopa jako spora"
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Realno nama za proslavu titule ne treba ne znam kakva organizacija, stavi binu, pustaj pjesme, dovedi voditelja da pozdravimo igrace i to je to. Ostalo ce ionako navijaci sami napraviti, od atmosfere, pjesama, bubnjeva, zastava i naravno pirotehnike.fakin

    Reče on nakon 40 postova cmoljenja kak nije proslava na trgu
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Dao bih obje ruke i obje noge u okladu da brat nije baklju u životu zapalio, a piše traktate već tjednima o tim kurčevim bakljama na proslavi i kako bi dobro izgledale između zgrada na trgu

    Dinamo, navijači i ova proslava ne postoji da fotke na Instagramu dobro izgledale. I ne, jebena proslava prije dvije godine nije bila tako dobra zbog baklji

    Al ajde, dobili smo odgovor čemu je bila namijenjena ona anketa podno zapada po pitanju baklji
  • Shit of the day
    Preselit Dinamo u neku drugu ligu
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    I ovo je žešća glupost hahahah.

    Bijeli rukavi, grozan prijelaz s ramena. Pa onda i taj prijelaz s prsa na ramena isto užasan, kao i asimetrija na ramenima. Grb i adidas logo van kockica me smetaju jebački. Sumnjam da je pravi i nadam se da nije.

    S obzirom kakva remek djela je adidas imao za ovaj SP, ovo je baš grozno, ali opet kažem, sumnjam da bi si adidas dopustio ovakav amaterizam pa ne mislim da je pravi. Ovo mi više izgleda kao oni geto tiktok accounti koji kao rade svoje verzije dresove.