Hrvatska nogometna reprezentacija I ovo je žešća glupost hahahah.
Bijeli rukavi, grozan prijelaz s ramena. Pa onda i taj prijelaz s prsa na ramena isto užasan, kao i asimetrija na ramenima. Grb i adidas logo van kockica me smetaju jebački. Sumnjam da je pravi i nadam se da nije.
S obzirom kakva remek djela je adidas imao za ovaj SP, ovo je baš grozno, ali opet kažem, sumnjam da bi si adidas dopustio ovakav amaterizam pa ne mislim da je pravi. Ovo mi više izgleda kao oni geto tiktok accounti koji kao rade svoje verzije dresove.