Shit of the day Postoji ta neka ideja da je biti dobar u Dinamu eonima lakše, pa samim time se umanjuje koliko je netko dobar jer je u Dinamu, jer je Dinamo toliko nadmoćno dobar jel.
To se najbolje vidjelo s onom raspravom da je Puljić = Beljo jer teže je eto zabiti u Vukovaru. Pa zašto nisu rekli Puljić = Kane? Jer u Bayernu je jos lakse zabiti?
Ta neka ideja da nitko nije toliko dobar jer igra u Dinamu mi strašno ide na kurac jer jedina istina je da je Dinamo toliko nadmoćan jer u njemu igraju NAJBOLJI IGRAČI, a ne da su ti igrači najbolji jer igraju u Dinamu.
Kasno je, uvukao me...