Comments

  • Transferi - rasprave
    a kojeg je on igrača nakon Olma doveo osim prevare s Varelom?!ElDorado

    Pa upravo o tom i pričam. A zaboravio sam i legendarni manevar s Brekalom i cmoljenje po medijima sa "Andy, pa što je ovo?", to je isto prekrasna jedna priča, gdje mi je drago da su i ti klauni dolje i njega sjebali na kraju.
  • Transferi - rasprave
    Mi ćemo surađivati i dalje s njim, to uopće nije sporno. Misliš da su ostali menadžeri nešto drugačiji? S ovim Boban barem zna na čemu je.Mr Anderson

    Ajmo malo staviti na papir - kad je nama Andy Bara učinio uslugu i izgrčio se za nas, kao naprimjer Lakić koji je izjebao Augsburg prošlo ljeto i promptno se javio u medije ovo ljeto da Beljo ne ide nigdje? Evo neka me netko podsjeti kad je Bara išta za Dinamo slično napravio. A s druge strane, prije koji tjedan sam tu stavljao popis jebenih kanta govana koje smo gurali u našoj školi, u našoj akademiji nauštrb naših klinaca jer su "od Bare", pa ajd.

    Nismo mi njemu ništa dužni, treba on nas jednako koliko i mi njega, ali mislim da je ljutnja ovdje jer se mi njemu konstantno grčimo, a lik po podcastima sere po ovom, po onom, po Vareli, po upravi, po igračima, pa onda nas jebe u zdrav mozak cijelo mrtvo ljeto za Livija (što ne apsolviram krivice i našu upravu za naivnost).

    Nećemo mi s njim prekinuti nikakve odnose, naravno, ali ni centimetra mu ne bih više dao, IKAD.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Ali i sve to nebitno, ajmo reci da kupimo igrače iste kvalitete, kako je onda ove godine šampanjac za bod u EL, a iduće napredak i veca očekivanja, čak i da sva 3 nositelja zamijenimo identičnom kvalitetom?

    Ne ocekujem da nam je bod u EL vrijedan šampanjca ni ove godine, ocekujem korak naprijed u odnosu na prošlu sezonu.
    crophantom

    Prvo da kažem, bod u EL nije vrijedan šampanjca niti dolazim iz te perspektive hehhh, ali mi neka logika nalaže da ako imaš 50 milijuna eura od tri igrača, to je nestvarna svota novaca u jednom roku, ako će se ići u prodaju sve trojice, jel. S nestvarnom svotom novaca se otvara i i jače ulaganje u ekipu, možda dva tri transfera od 6, 7, 8 milijuna eura, možda 7 transfera od 3 milijuna eura.

    Ali logika mi nalaže ako su veća ulaganja da su i veća očekivanja jel.
  • Transferi - rasprave
    Ma neee, mi nismo htjeli dat turcima 2M i dost dobru placu.austrijanac

    JEBENI BOBAN ŠKRTICA ISKEŠIRAJ ZA LIVIJA NEMAMO ZA BIBER 2 MILIJUNA

    *klub pregovara za golmana veće vrijednosti od Livija*

    PA DOKLE OVO SUMANUTO TROŠENJE???????????'
  • Transferi - rasprave
    Pa evo, nisam Livaković, Bara i Boban pa da znam točno što se događalo, ali ja bih rekao da je proljetos bio postignut načelni dogovor oko plaće koja je bila nešto veća od druge najveće u Dinamu, te je s tim načelnim dogovor pokrenut i proces dogovora s osmanlijama, no u međuvremenu se promijenio taj načelni dogovor koji smo imali s Livijem i potpuno se odustalo od ikakvih kombinacija. :up:
  • Transferi - rasprave
    Mislim da je Fabrizio Romano samo zapravo presing na upravu Dinama da ubrza pregovore s osmanlijama
  • Transferi - rasprave
    Neće Livi doći na posudbu, već je iz kluba službeno neki dan rečeno da to ne dolazi u obzir i da se traži dugoročno riješenje. Tako da eto, od tog možete odustati
  • Transferi - rasprave
    Ili da mu stavimo pred njega burrito i kažemo mu da je tortilja, brutalan bi video bio
  • 1.HNL 2026./2027.
    Kak je uopće malom u PAOu, jel ga prati itko?
  • Tribine
    A sad je toplije nego što je tad bilo, možda zbog toga
  • Mokri snovi od transfera


    BOBANE REAGIRAJ

    al bez zajebancije, Moro bi nam bio top.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Jer nit ce bit to igraci iste kvalitete u tom trenutku, jer nebumo mi kupili igrače za 45 milijuna eura nit ce bit ustimani s ekipom.crophantom

    Pa to famozno uštimavanje s ekipom vrijedi ak dovedeš 6, 7 igrača koji trebaju zamijeniti prvotimce. Neće trebati nekom novom Belji da se uštima sa skeletom iste ekipe godina dana, proći će pripreme, prvih par kola se još navikavati i onda pokazati kvalitetu ili nekvalitetu. To uštimavanje je trebalo prošle godine, kad je došlo 17 igrača koji nikad nisu igrali skupa, neće ti trebati toliko uštimavanja ak ti je ista ekipa minus dva stara plus dva nova.

    I ne govorim da cemo iduće sezone propasti jer sam i ja optimistican po pitanju idućeg ljeta, samo sam rekao da se duboko ne slažem s razmisljanjem da ove godine moramo otvarati šampanjac kad osvojimo bod u EL, a onda iduće sezone prodati igrače koji vrijede 45 milja eura (mada je apsurd vec moljakati za bod kad imas takve macane), zamijeniti ih i op, evo nas ,we are back babycrophantom

    Pa gle, Sergija i Belju smo kupili, kojom logikom misliš da nećemo kupiti novog Sergija i novog Belju? Možda i bolje, možda i lošije, tko zna. Za Stojkovića razumijem, ali opet i to uvijek izrodimo, kupimo novog, pa ne vidim smisleni argument da eto sad nećemo osim mišljenja da nećemo.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Jel vi stvarno mislite da ćemo mi prodat tri igrača za 45-50 milijuna eura i da ih se neće zamijeniti s novim transferima, ako se iz naše B ekipe/pridošlica nitko ne pokaže kao ta razina?
  • Dion Drena Beljo #9
    Barem nisam patetičan i ironičan!antecacic

    Imati pozitivnu emociju prema nekom igraču jer, osim što trpa nemilo,u trenutku kad je mogao birati klub odabrao Dinamo je patetika. :up:
  • Dion Drena Beljo #9


    Svaka čast, kad bi bar svaki od nas bio tako razuman, smislen, klinički racionalan!