Comments

  • Shop & Web Shop
    Ne naručujem ničiji dres dok ne prođe prijelazni rok. Tko zna što nas još očekuje do kraja dana.Jima

    Mene to ne sprječava

    HWSXKEr.jpeg
  • Shit of the day


    A i ti sad pricas kao da je to nesto loše kad se navikneš
  • Transferi - rasprave


    Misic (Ljubicic), Bennacer, Villar (Vidovic, Zajc) brijem da ce biti rotacija
  • dZG - Marketing & Društvene Mreže
    Sutra Benacera na Dinamovo isfurat
  • Transferi - rasprave
    Ako se sve posloži i mi udjemo u LP iduce godine, nama neće trebati (vjerujem) toliko ulaznih transfera kao ovo ljeto, a ako Bennacer izrazi zelju za ostankom, mislim da bi mogli to pokriti, a i na kraju krajeva, nije klauzula apsolutna, vjerujem da se s Milanom možemo naći na 7 milijuna eura, recimo.

    A di su jos pare od osvajanja Europske lige
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Ja stvarno ne znam kako netko može ne biti u euforiji trenutno.

    Da, glupo je i nerazumno biti euforičan. Da, može milijun toga poći po krivu. Da, može Bennacer biti ozlijeđen 9 mjeseci. Da, može Beljo zabiti još samo dva gola do kraja sezone.

    Sve se to može dogoditi, da, ali u ovom trenutku mi smo doveli jebenog Bennacera, pa ljudi dragi spavao sam pet sati i sanjao Bennacera u crnom dresu #nohomo, ne znam zašto se opterećujete šta bi moglo biti, uživajte u ovom trenutku, u ovom vikendu jer rijetki, jebeno su rijetki ovakvi događaji u Dinamovoj povijesti, da dovedemo tako jebeno ime u naponu snage (iako miriši da bi mogli biti puno, puno češći).

    Zadnji put se to dogodilo prije skoro 30 godina. :)
  • ZonaDinamo podcast - općenito
    stručno znanje o temiZagi

    Jedini HNL stručnjak kojeg priznajem je Puhovski, a taj će gostovati za 10 eura
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    malo previše euforije po mom ukusu...db-izbjeglica

    A jebemti, nama da dođe Bennacer iz Milana ekipa bi ovdje pisala da ne treba toliko euforije...

    A joj ne, ček
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Ne, da, 4 clean sheeta, 4 pobjede, jedan iks uz neregularan gol, ponisten cisti gol i ekstremni kiks golmana.

    Evo, bas muka od svega, ne znam na koju smo srecu tih 13 bodova izvukli a zabili 12 golova
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    to su činjeniceNORTE

    Činjenice su da imamo 13/15 bodova, uz dva (tri) jako teska gostovanja za nas. Činjenice su da bi imali 5 pobjeda da nam ovu zadnju nisu bezočno ukrali. Činjenica je da imamo nestvarno velik broj udaraca i prilika, dok protivnici imaju nestvarno malen.

    To su činjenice, a ostalo su mišljenja. Ne stavljaj svoja mišljenja pod činjenice
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    ovo kaj pišete je teška fantazijaNORTE

    imamo problema u Hnl-uNORTE
  • Ismaël Bennacer #4
    Ekipa kad se ujutro probudi, upali mob i vidi ovu temu

    zxo5rNQ.png
  • Shit of the day
    Dečki bez ljutnje, ali ne bih stavljao tog psihičkog bolesnika na forum, pogotovo ne na ovakvu prekrasnu večer. Dijelite po inboxu ljudima, ali forum nećemo kaljati s tim imbecilom!
  • Transferi - rasprave
    Ok, ako su to sve 8ice, zašto smo dovodili ih toliko….vlatkomarkovic

    A ne znam ti ja to