nogometu navija za real madrid (i dinamo u hrvatskoj)
prati i NBA - tu je za golden state warriorse
prati i NFL - tu je za new england patriotse
prati i F1 - tu je za mercedes
ne znam, nekako mi je uzorak prevelik da ne bi skužio kako u svemu navija za one koji su bili dominantni u formativnom razdoblju. samo se priključi pobjednicima :lol: — db-izbjeglica
Ja vidim dosta mladih ljudi po Zagrebu u obleci PSGa a poprilicno sam siguran da ni ne prate nogomet, mislim koji k :chin:
Znao sam i neke zenske na faksu vidjet sa PSG stvarima. Socioloski fenomen. — NitkoBitan

Moje DA za Modrića je ukoliko bi ostao na nekoj funkciji nakon jedne sezone igranja.
Fino bi izgledalo kad bi za 2 godine Zvone i Luka nekome pokucali na vrata da ga privuku u Dinamo. — zmujcinslbrod

