Comments

  • Transferi - rasprave
    Ajde jel došao ovaj Oršić u Zagreb potpisati više taj ugovor
  • UEFA Liga Prvaka 2025./2026.
    nogometu navija za real madrid (i dinamo u hrvatskoj)
    prati i NBA - tu je za golden state warriorse
    prati i NFL - tu je za new england patriotse
    prati i F1 - tu je za mercedes

    ne znam, nekako mi je uzorak prevelik da ne bi skužio kako u svemu navija za one koji su bili dominantni u formativnom razdoblju. samo se priključi pobjednicima :lol:
    db-izbjeglica

    Amigo samo za režimske klubove navija
  • UEFA Liga Prvaka 2025./2026.
    Ja vidim dosta mladih ljudi po Zagrebu u obleci PSGa a poprilicno sam siguran da ni ne prate nogomet, mislim koji k :chin:

    Znao sam i neke zenske na faksu vidjet sa PSG stvarima. Socioloski fenomen.
    NitkoBitan

    Jer im je Jordan bio sponzor pa se nosilo zbog toga
  • Transferi - rasprave
    Šalju Vuškovića na posudbu da oslobode mjesta Dominguezu, velik si Dinamo
  • Ronaël Pierre-Gabriel #18
    Pa još uvijek je tehnički u klubu, do 19. lipnja mu je ugovor
  • UEFA Liga Prvaka 2025./2026.
    najjace je kada kaze "Mi" za RealKtcGoat
    :lol:

    Ja ne kažem "mi" ni za Dinamo
  • UEFA Liga Prvaka 2025./2026.
    Benevento Balkan Fans i Al Hilal jedine priznajem od tih balkan fans stranica
  • UEFA Liga Prvaka 2025./2026.
    Vrlo kmetsko ponašanje, sve u svemu
  • Shit of the day
    sJScYQH.png

    Ovi idioti ne mogu jednu vijest postaviti bez da nešto ne sjebu, pa majko mila tko radi u tim redakcijama
  • Ostali Sportovi
    Dobro je usrana tovarčina i prošla s obzirom na lajav jezik
  • Transferi - rasprave
    Potpisivanje svakog živog juniora samo da ne ode u hajdug je najjazavija stvar koju možemo napraviti, zaboli me pimpek di mali ide, ako nije dovoljno dobar za naše juniore, neka bude dobar nekom puno lošijem klubu

    Jebote nitko od vas nije ni znao za mrtvog Šutala dok nije izašla vijest, a tu naričete kao da smo izgubili jebenog Olma hahahah
  • Transferi - rasprave
    I Beckenbauer je bio trener :)
  • Transferi - rasprave
    Moje DA za Modrića je ukoliko bi ostao na nekoj funkciji nakon jedne sezone igranja.

    Fino bi izgledalo kad bi za 2 godine Zvone i Luka nekome pokucali na vrata da ga privuku u Dinamo.
    zmujcinslbrod

    Jedino gore od toga da Modrić dođe u Dinamo kao igrač je da dođe na "funkciju" :lol:

    Čovjek jedva prosto proširenu rečenicu sastavlja, a kamoli da ima ikakvu bitnu funkciju u klubu.

    Vjerujem da je Zvone već pikirao Badelja za takve stvari
  • 1.HNL 2026./2027.
    Malo se zaboravlja koliko je Žaper bio dobra šestica prije loma, u osijeku je bio jako dobar, a tih par mjeseci u hajdugu je bio među najboljima na terenu skoro svaku utakmicu.

    Doduše, stigla je karma i njega i hajduk s obzirom na način na koji je jebao osijek u glavu to cijelo ljeto
  • 1.HNL 2026./2027.
    RLPMrKx.jpeg

    A gle ove kraljeve, na ovakav dan ekipa se kurči ukradenim kupom :lol:

    Ne znam jesu toliko očajni ili toliko besramni