Comments

  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    U moru pozitive novi dres me oduševio. Tako jednostavan, a tako lijep. I nijansa plave i detalji i font!
    Castoreov prvi je bio čisto ok, ovosezonski bolji, a ovaj za sljedeću sezonu još stepenicu iznad. Bravo za sve koji su sudjelovali u kreiranju.
  • Bivši Igrači & Treneri
    Gonzalo Villar isti dan slavi naslov prvaka i ostanak u ligi. Ovih zadnjih par kola standardni prvotimac. Nadam se da nama kapa 1.5 milijuna, a on ostaje u Elcheu.
  • 1.HNL - 36. kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 23.05.2026. - 18.45h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Neki igrači idu pred kop po bukvicu, neki nose 2 pehara. Genijalan prizor!

    20260523-210138.jpg
  • 1.HNL - 36. kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 23.05.2026. - 18.45h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Da je Almena napravio minijaturu kao Juan, Dalić bi ga zvao u reprezentaciju.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Ako se ozljedi netko od reprezentativnih napadača, ne smije se ni sekunde oklijevati s pozivom Šegi. Evo 2 komada uvijek neugodnom Vukovaru.
  • Transferi - rasprave
    U teoriji bi Žnuderl mogao biti treći, ali ako se ozljedi jedan od prve dvojice on mora na klupu čime bi izgubio dobar dio utakmica Dinama 2, a u prvoj ekipi bi sjedio na klupi što je za mladog golmana užas. Ne sumnjam da će biti često na treninzima prve, al za njega je daleko najbolja opcija Dinamo 2.

    Što se Zagija tiče, nije ovdje stvar samo branjenja. Očito se radi o karakteru kojeg i Boban i Kova žele blizu ekipe. Nekako se kroz vrijeme stvorio dojam da se radi o stand up komičaru u svlačionici i da mu je to jedina svrha. Očito to nije tako i Zagi vrijedi puno više.
  • Transferi - rasprave
    Pa stvarno, zar se preispituje odluka da se Zagorcu produži ugovor?! Da je Mamić na vlasti, bilo bi logično pretpostaviti da je na djelu Oprahpare show, al zar oko ovog poteza ove uprave ima upitnika?

    Tko nije primijetio, prošlo ljeto su doveli 18 igrača, promašili s dvojicom koji se u drugim okruženjima pokazuju kao skroz ok igrači. Zar netko može pomisliti da Boban produžuje ugovor Zagorcu, a da to nije za novce koje priliče četrdesetogodišnjem trećem golmanu i da ne vidi konkretno vrijednost koju mu ovaj može donijeti?!

    Mislim da su i uprava i Zagi zaslužili barem toliko povjerenja.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Lille i Betis izravno u LP, Celta prva ispod crte. Toliko o osrednjim klubovima od kojih smo gubili.
  • Juan Córdoba #70
    Evo ga!!!
  • Ostali Sportovi
    Treća runda, Hrgović gazi ovog Engleza, čudo da je još na nogama.

    Edit - Gotovo u trećoj, prekinuo sudac, uništio ga Hrgović! Bravo majstore!
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    sačekaj da u trećem pretkolu LP pobijedimo samo 3-1 u prvoj utakmici :smile:.
    Šalu na stranu, nadam se da su bar zonaši kroz ovu sezonu naučili lekciju strpljenja i vjere u proces.
  • Arbër Hoxha #11
    Otkad je Vidović počeo više i bolje igrati, Arber u periodima kad ulazi ima još veću fiksaciju na šut/gol. Kao da je dobio naputak od menadžera (a možda i od kluba) - nabij statistiku, na ljeto ide prodaja.

    Ne mislim da je ono jučer plod škrtosti, jednostavno nema vještinu za riješiti onu situaciju kako treba.

    Izaziva osjećaje od depresije do ekstaze, teško ga je ocijeniti jednom rečenicom. Kako god, kod mene izaziva pozitivan osjećaj. Pošten je prema klubu i dao je solidan doprinos, čak i više od toga u prvoj polusezoni kad je bilo kritično.
  • KUP - Finale - Dinamo Zagreb - Rijeka - 13.05.2026. - Opus Arena, Osijek
    20260513-201248.jpg

    Ljudi s vremenom gube kosu, Mile Škorić, s druge strane...
  • KUP - Finale - Dinamo Zagreb - Rijeka - 13.05.2026. - Opus Arena, Osijek
    Pa jmb mu sve, zar sve ovo ne treba proslaviti na Trgu???
  • KUP - Finale - Dinamo Zagreb - Rijeka - 13.05.2026. - Opus Arena, Osijek
    Prva faca koju ugledam na slavlju je Gojko Mrčela. Zaslužio čovjek, nema šta!