Na stranu dodatne utakmice, meni je dovoljan prelazak na normalan i moderan stadion konačno koji ima krov, taman i da samo jednu utakmicu tamo odigraju.
Šta je najgore, tako je branio onda kad je transfer napravio pa je otišao u krš od kluba, nek mu to bude škola i odbije svakakve ponude i ostane doma.
PLatjeti će Dinamo sve.