E jebiga, onda bi cak volio vidjet topica u spici, malo mi je nedorecen na krilu danas — NB86
Mislim da ekipa ne shvaća posao koji Topić radi u obrambenom dijelu. Sve ono što je Steaua radila preko naše desne strane danas je eliminirano samom činjenicom da Bakrara nema na desnom krilu. Ove greške koje Topić radi u napadu mi djeluju kao nešto što se lako ispravi s kontinuiranim igranjem jer evidentno je da zna igrat nogomet. U jednoj situaciji ga je Galešić zajebao, umjesto da je išao širit desnu stranu zabio mu se u sredinu i Topić je ušao u gužvu koje nije trebalo biti.
Jedno od boljih poluvremena ove sezone. Galešić bolesno dobar na desnom beku. Topić je naše najbolje desno krilo što se kombinatorike tiče, uz to izrazito motoričan, sve više mi se sviđa
Ne sjećam se da sam gledao profesionalnu nogometnu ekipu koja lošije brani svojih 16 od ovog poluvremena Istre. Nadam se korekcijama Riere u drugom poluvremenu jer koliko god lijepo rezultat izgledao Istra je mogla primit 2,3 komada bez problema
Nitko me ne može uvjeriti da je ovih 11 igrača bolje od 11 igrača koje će šarani poslati na teren protiv nas u nedjelju a dijeli ih 8 mjesta na tablici