Hrvatska nogometna reprezentacija Nama su Englezi zabili 4 gola jučer, od toga 0 iz igre na postavljenu obranu. Pobjedili smo sami sebe sa užasnom igrom u obrani, daleko od igrača, ostavljali smo Gvardiola samog da brani 40 metara prostora.
Ono što ne kužim je zašto smo mi uopće išli na 3 odiza za engleze? Znali smo da se Kane spušta praktički do stopera po loptu, i Vušković ga prati di god ide. Istu stvar mogao je raditi veznjak u 4-3-3 a bili bi puno kompaktniji na bokovima. Ovako smo samo dolazili u situacije da njihova krila napadaju prostor iza leđa naših wing-bekova i sa brzinom ubijaju naše stopere. 2 veznjaka smo imali od kojih je 1 pratio Judu po cijelom terenu.
Što više razmišljam o utakmici, manje stvari mi ima smisla