1.HNL 2026./2027. Očito se stvarno nešto kuha, ali meni je i dalje nevjerovatno da će netko dati 10 milijuna eura njima u ovoj situaciji. Još bi nekako razumio da sponzori dolaze u zdravi klub pa sa tom upupanom lovom žele kupiti igrače s kojima će kratkoročno ostvariti boom/rezultat.
Ovih prvih 10 milja eura progutat će akumulirani dug i vjerovatno će nešto uložiti u kamp/terene. Ne razumijem da netko svojevoljno dolazi pokloniti desetine milijuna eura bez ikakve koristi za sebe/svoju firmu.