Comments

  • Shit of the day


    Jedino zastrasujuce je pomisao da cemo i dalje gledati Spikica i Kaneka kako se izmjenjuju na desnom krilu.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija


    Zvuci kao da ju je skladao HRTov ziri za Doru.
  • Bruno Petković #9 - KAPETAN!


    Mislim na buku BUUUUUU tokom doceka.
  • Bruno Petković #9 - KAPETAN!


    Rekao sam sve sto mislim. Ovo sve skupa je ispalo jako glupo i nepotrebno. Jednostavno ne mogu shvatiti da se diglo toliko buke oko jedne izjave. To je sve, no hard feelings.
  • Bruno Petković #9 - KAPETAN!


    Rulja označava vrstu skupa ili neodređeni broj ljudi na istom prostoru koji dijele određeni stav prema problemu, osobama ili skupinama. Rulja se moze odnositi na gužve, političke skupove, sportske događaje, ili na ponašanje neorganizirane skupine u vrijeme pljačke. Rulja nije društvena skupina u sociološkom smislu.
  • Bruno Petković #9 - KAPETAN!


    To je na sudstvu da odredi tko je i koliko krao. Zna se koji su osuđeni do sada... ili bi rulja trebala suditi na punom trgu ko u srednjem vijeku.
  • Bruno Petković #9 - KAPETAN!


    Slazem se ukratko. Ovo se trebalo pospremiti jos tamo 26.5. i gotovo, nema potrebe ovo razvlaciti u nedogled.
  • Bruno Petković #9 - KAPETAN!


    Populizam bi bio da on govori ono sto rulja od njega ocekuje. Zato se toliko prasine diglo. Vidis da se ni jedan ja ne mogu oduprijeti komentatima. :rofl:
  • Bruno Petković #9 - KAPETAN!


    Grupa ljudi koja ne moze prihvatiti da u ovom slucaju Petko ima drugaciji stav oko nekih osjetljivih tema. Ja nisam zvizdao ali vecina oko mene je zato sto ocito imamo problem sa drugacijim misljenjem. Volimo populizam i ulizivanje.
  • Bruno Petković #9 - KAPETAN!


    To je tvoj osobni dojam. Kao sto je moj osobni dojam da je trenutak bio pravi. Stvar je u tome da neka određena grupa ljudi namece kada i sto je nesto pravo ili krivo. On je rekao svoje, pobrao je zvizduke i idemo dalje. Sta se durite ko placipicke.
  • Bruno Petković #9 - KAPETAN!


    Meni je draze da je imao muda to reci punom trgu nego kurvinski ici najprije novinarima.
  • Bruno Petković #9 - KAPETAN!
    Petko je u pravu. Opcenito on kao netko ko je dao Dinamu puno i kapetan je kluba ima pravo reci svoje misljenje kao sto navijaci imaju pravo zvizdati. A ko se ljuti uvali mu kruti.

    Dize se prasina oko gluposti. Decko je rekao sto misli, pa nije ovo diktatura da svatko ko ne misli isto treba biti lincovan.
  • Transferi - rasprave


    Upravo to. Bolji je od svih nasih krila ali i od Kuleta i Brodica. Jedini nedostatak na krilu mu je losa defenziva ali ruku na srce nama je bolje imati nekoga ko trpa umjesto da trci za bekom Istre ili Rudesa.

    Zao mi je sto mu se neke stvari nisu poklopile, mogli smo imati top ofenzivca za rotaciju koji je iskoristiv na vise pozicija i uloga.

    Brz, dobra tehnika, solidan dribling i vrlo dobar udarac.
  • Transferi - rasprave
    Mierez je navodno pristao na novi ugovor u OS, barem tako kaze ekipa sa Tribina podcasta. Kljucna rijec "navodno".