Transferi - rasprave
ovo je potpuno pogrešno razmišljanje nekoga tko (ostavljaš takav dojam) nezna ništa o razvoju igrača.. Mladom igraču je krucijalan prelaz iz juniora u seniore. To ti je mladom nogometašu, ali doslovno kao s bicikla (možda čak i romobila) u auto. Zato naprimjer naši juniori ne mogu osvojiti drugu ligu, bez obzira koliko nekakvalitetna ona bila i kakvi krkani tamo igrali. Mladi igrači se moraju uopće adaptirati na fizikalije i zahtjevnost seniorskog nogometa i ne vidim zašto se nebi u sloveniji učili tome.
Dobro ti je objašnjeno, nije Dinamu problem kad iskoči jedan Gvardijol, njega će Dinamo uzeti u prvu, ali problem je 10 ozbiljnih potencijala, ali koji nisu u tom trenutku za prvu, jer Dinamo mora generirati i rezultat. Tome ti služi filijala, da vidi da li se Crnac, Šakota, Kalaica i slični mogu uopće nositi sa seniorskim nogometom. Uopće je bespotrebno spominjati više Modrića i tisuće ostalih vrhunskih nogometaša koji su prošli BiH ili 2HNL ili Slo ligu..