Comments

  • Nogometni Stadioni
    okej nadam se da se šališ.. Prva stvar, Hajduk nije dobar argument jer Split zatvori škole i dućane (naravno ne sve da se sad ne palite) kad je utakmica. Zagreb bi kolabirao da to napravi.
    Ja ne smatram da ce nam na stadionu od 35k prosjek biti 6-7k, a na desetak tekmi biti 35k . To je ogromna razlika, i naravno da nije odrziva. Za desetak tekmi godisnje ce se traztiti karta vise, dok ce prosjek biti puno veci neko 6-7k.jedan u nizu
    slažem se, ali da je prosjek i 10.000 to je pola stadiona prazno! da je 15.000 to je još uvijek četvrtina stadiona prazna.. Mislim da mi do prosjeka punog stadiona cca 20.000 mora proć barem 15-20 godina.. i to ako bude sve po planu i idealno.. Ma 25.000 maks maksova, to je za naše potrebe najbolja moguća stvar!
  • Grad Zagreb
    pretpostavljam da ti mislis da je desno samo ako si za HDZ ili Markicku.jedan u nizu

    pretpostavka je pogrešna u ovom slučaju. Više ti si mene sad smjestio u određenu skupinu. U HR ne postoji desnica kao takva. Već smo pričali o tome ovdje, u Hr je najdesnije zapravo centar. Po ovome što pišeš ti si nekakav više liberal/centar. Ove kritike koje si pisao su samo ekstremi.
    -katolik sam, makar godinama i godinama gubim povjerenje u crkvu kao instituciju, i dobar dio svecenika, ali ne i u vjerujedan u nizu
    ovo vjerujem da nije istina, jer ako razumiješ pojam "Crkva" sve ostalo bi ti bilo na mjestu.
    smatram daje razmisljanje da se masturbacijom cini genocid zadrto. Kao i razmisljanje da zena ne moze zatrudnjeti ako ju se silujejedan u nizu
    Ovo su glupe ljevičarske floskule koje zapravo nitko ne argumentira
    Ostali stavovi ti nisu toliko drukčiji od mojih (a ja se ne smatram desničarem) samo ja ne dozvoljavam da mi mediji i okolina stvara mišljenje nego ga sam stvaram.
  • A ili B | Forum Igra
    Susena svinjetina ili susena govedina?Oluja

    Sušena svinjetina!
    sad smo već demografski više predodređeni.. beef jerky kod nas ne prolazi

    Kuhano vino ili kuhani gin?
  • Grad Zagreb
    Ljudi grade vrtićeBosskovitz

    Može neki dokaz ovome osim papirnatih obećanja?
  • A ili B | Forum Igra
    PC ili PS?xFire

    PC ofkors.. (još sam u šoku da nisi rekao SWOS, al možda je do mojih godina :rofl: tu se prepoznaju stare joystick iskusnjare sa Amige 500)

    Čvarci ili čips od šarana
  • Nogometni Stadioni
    neznam što bi rekao na ovo.. 50.000.. finala lige prvaka... kombinirana prvenstva... baš zbog ovakvog stava nemamo još uvijek stadione jer uvijek ima neka glava koja smatra da je možda čak i 100.000 okej, jer hej, to je samo 10% Zagreba i realno je... Idemo dalje onda uživati u slikicama i filmićima koje ćemo masno preplaćivati na natječajima, a dobivati kisele krastavce.. 50.000.. još sam u šoku kaj čitam...
  • A ili B | Forum Igra
    Ti nisi vidio, a ja vec zaboravio kako izgledajuOluja

    momci, nije upće bitno kako to izgleda. Iz osobnog iskustva sa komadom u mrežastom trikou... To vam je izgledalo kao da se borim otpetljati divljeg šarana iz prihvatnice! Držite se vi one "manje je više", manite se bedastoća!
  • Nogometni Stadioni
    Taj isti Zagreb je sa manje stanovnika punio i po 40-50k ljudi nekada.jedan u nizu
    glavna riječ ti je ovdje "nekada".. mi smo na 6400 prosjeku. i veliš da nam je premali za 20.000. mi kada ćemo (ako ćemo ikada) redovito puniti 20.000 ma buraz ruši cijeli stadion i gradi novi jer bi to značilo da možemo i živjeti od navijača i sponzora... najmanji je problem sagraditi veći ako imaš vojsku od 20-30.000 koja će biti redovita..
    Ali to nije realno ma koliko mi to željeli.. Nemoramo uvijek bit narod bez pokrića.. Ekipa vozi bembure a jedva skupi za ratu za lizing, ekipa bi živjela u centru, a živi kod staraca do 40te, ekipa bi stadion za 35.000 a prosjek nam je 6.500.. Eeeeeeej 6.500!!!! Pa to ti je valjda 20% stadiona od tog tvog željenog. Tako da ne pričamo o "polupraznom" stadionu nego o grozomorno praznom stadionu. I ove fore "za desetak tekmi godišnje", zbog takve logike nam propadaju Arene po hrvatskoj, a i mnoge druge stvari. Ja ne kažem da je to pozitivno, jer je žalosno, al to je realnost. Rađe bi da naš Dinamo ima lijep "dom", sa svim nužnim komforom za svoje navijače nego da ima mastodonta koji će opet propadati i biti zapušten jer će 80% njegove izgrađenosti biti neiskorišteno..
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    rekli su iz Lokomotive i Grada da bi se igralo na Kranjčevićevoj za vrijeme gradnje. Graditi će se tribina po tribina i ne bi smetalo za odigravanje susretaNevo7

    :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: recept za katastrofu... već vidim da ako se uopće krene graditi da će ostati na jednoj tribini i to će ostati spomenik palim osvajačima "Zagreb je naš" Jakuševačke planine...
  • Grad Zagreb
    daleko si ti od naginjanja desno ili ne razumiješ što to zapravo znači.. nemoj se praviti bedast sa gušterima i chemitrailsima jer pričaš o luđacima kojih ima dovoljno i na lijevoj strani pa nećemo u te gluposti. Soroš stoji barem djelomično jer ti je i financirao Tomicu i to se vidi iz liste donatora. Bitno net ne spada u kategoriju sa dnevno i narod, jer je Bitno.net katolički portal koji normalno da zagovara nekakve ispravne moralne vrijednosti. Narod.hr i Dnevno.hr je praktički isti portal koji zapravo postoji da lupa kontru mainstream medijima koji su baš jako lijevo nastrojeni i to se nemože poreć. I jedni i drugi su katastrofa i daleko od novinarstva i realnog izvještavanja..
  • Transferi - rasprave
    sve si mislim da su predstavnici navijača trebali pristati na Barišićevo: "evo vam klub onda ga vi vodite" :rofl: :rofl::rofl::rofl: tragikomično je da neznaju kakav je klub Dinamo i kakve igrače treba dovoditi.. DInamo je projektni klub sa primjesom kvalitetnih reprezentativaca ili onih iskusnih. netreba nam prosječni rotacijski igrači, oni se sami stvore kad netko od projekata ne iskoči kako je trebao...
  • Nogometni Stadioni
    Meni se najviše sviđa ovo što su klubovi počeli graditi realne stadione. to sve oko 10.000 je realno za sve klubove u RH. Kužim da Hajduk puni više, ali i to ovisi o prigodi. Dinamu bi samo zbog europe dozvolio do 20.000. Znam da se tu dostav vas neće složiti, ali ja za jednu malu RH i poprilično nepopularnu HNL ne vidim da ćemo ikad puniti stadione sa 30-40.000 ljudi. Jako realno za Os i Ri. Nadam se da i Varaždin planira oko 8.000. Ovi ostali Apaši, Marsonije, Cibalije, Šibenici to sve treba biti oko 5-6.000.. pustimo demagogiju "za budućnost", ja ne vidim da će u budućnosti previše rasti interes za gledanost, barem u tim gradovima jer nemaju kapaciteta i interesa za više. Ono maleni natkriveni stadioni sa kompletnom kvalitetnom infrastrukturom u vidu i higijene i klope i prodajnog asortimana.. više ti netreba..
  • Grad Zagreb
    ali za realno se ne možemo dogovoriti je li generalno pozitivno ili generalno negativno :DBosskovitz

    ma kad meni ovakva vlast nije "realna" jer je umjetno medijski stvorena.. jedino pozitivno je što nisu Bandić, al on je pokojan već 3 godine i to mi nije argument za njihov nerad. Znam da nemogu ispravit njegove krive Drine u 2,5 godine, ali i dalje čekam da mi se nabroji što točno jesu napravili za kvalitetu života u Zg.. nje mi uopće pitanje jel realno generalno pozitivno ili negativno, realno mi je da su sadašnji apsolutno negativno, a ne generalno...
  • A ili B | Forum Igra
    GTA VI ili FIFA 2025NitkoBitan

    GTA VI, mada su oboje razočaranje.
    I kad kažem zapečeni grah meni je moj domaći u glavi a ne po restačima, i kuća na selu mi može biti i pokraj Sesveta, glavno da nema suseda oko mene! :lol:

    SWOS ili Fifa 95

    p.s. -prestanite trolati temu sa jednostavnim pitanjima unoseći kvalitetnu raspravu u no brainer odgovore :rofl:
  • Grad Zagreb
    Fokus je dobar, jako cijenim Klasića iz HSLS-a kojeg znam i koji je čovjek predobar za politiku, ima i u zagrebačkom Mostu nekih kvalitetnih ljudi... ali oni, nažalost, nemaju politički kapital da bi mogli upravljati Zagrebom.Bosskovitz

    eto vidiš da si u krivu, vidiš da se apsolutno slažemo politički i tko je mogao bit zaokružen na izborima. :grin: ali moram ti samo ipak malu digresiju napraviti, a Možemo je kao mala nova stranka aktivista imao politički kapital upravljanja Zagrebom? Benčić, Kekin, Nola i ekipa? Samo kažem da je građanima prodana medijska propaganda i da zato nije odabrano dobro. Moramo se više naučiti birati sposobne a ne po stranci.. nikad da naučimo...