slažem se, ali da je prosjek i 10.000 to je pola stadiona prazno! da je 15.000 to je još uvijek četvrtina stadiona prazna.. Mislim da mi do prosjeka punog stadiona cca 20.000 mora proć barem 15-20 godina.. i to ako bude sve po planu i idealno.. Ma 25.000 maks maksova, to je za naše potrebe najbolja moguća stvar!Ja ne smatram da ce nam na stadionu od 35k prosjek biti 6-7k, a na desetak tekmi biti 35k . To je ogromna razlika, i naravno da nije odrziva. Za desetak tekmi godisnje ce se traztiti karta vise, dok ce prosjek biti puno veci neko 6-7k. — jedan u nizu
pretpostavljam da ti mislis da je desno samo ako si za HDZ ili Markicku. — jedan u nizu
ovo vjerujem da nije istina, jer ako razumiješ pojam "Crkva" sve ostalo bi ti bilo na mjestu.-katolik sam, makar godinama i godinama gubim povjerenje u crkvu kao instituciju, i dobar dio svecenika, ali ne i u vjeru — jedan u nizu
Ovo su glupe ljevičarske floskule koje zapravo nitko ne argumentirasmatram daje razmisljanje da se masturbacijom cini genocid zadrto. Kao i razmisljanje da zena ne moze zatrudnjeti ako ju se siluje — jedan u nizu
Susena svinjetina ili susena govedina? — Oluja
PC ili PS? — xFire
Ti nisi vidio, a ja vec zaboravio kako izgledaju — Oluja
glavna riječ ti je ovdje "nekada".. mi smo na 6400 prosjeku. i veliš da nam je premali za 20.000. mi kada ćemo (ako ćemo ikada) redovito puniti 20.000 ma buraz ruši cijeli stadion i gradi novi jer bi to značilo da možemo i živjeti od navijača i sponzora... najmanji je problem sagraditi veći ako imaš vojsku od 20-30.000 koja će biti redovita..Taj isti Zagreb je sa manje stanovnika punio i po 40-50k ljudi nekada. — jedan u nizu
rekli su iz Lokomotive i Grada da bi se igralo na Kranjčevićevoj za vrijeme gradnje. Graditi će se tribina po tribina i ne bi smetalo za odigravanje susreta — Nevo7
ali za realno se ne možemo dogovoriti je li generalno pozitivno ili generalno negativno :D — Bosskovitz
GTA VI ili FIFA 2025 — NitkoBitan
Fokus je dobar, jako cijenim Klasića iz HSLS-a kojeg znam i koji je čovjek predobar za politiku, ima i u zagrebačkom Mostu nekih kvalitetnih ljudi... ali oni, nažalost, nemaju politički kapital da bi mogli upravljati Zagrebom. — Bosskovitz
