Comments

  • UEFA Konferencijska Liga 2025./2026.
    https://rd-live.org/player/HR/4339

    Prijenos.
    Nađete utakmicu, kliknete na broadcast i tamo imate Maxsport. Super kvaliteta.
  • UEFA Konferencijska Liga 2025./2026.
    Šta nije trebao Varaždin biti osim Maxsporta i na Areni 1?
    Sada gledam i prenose partizana :vomit:
  • Transferi - rasprave
    Rijeka ima hrpu upita i ponuda za stopera Stjepana Radeljića (27), Niku Jankovića (23) i Tonija Fruka (24). Na utakmici protiv Ludogoreca bili su emisari Burnleyja, Verone, zagrebačkog Dinama, bila je tu i niska eminentnih nogometnih menadžera.
    /24 sata
  • Bivši Igrači & Treneri
    https://www.24sata.hr/sport/bockaj-za-24sata-cannavaro-nas-je-ubijao-na-treninzima-nitko-ne-zna-sto-sam-prolazio-1064963

    Jakirović me poslao trenirati s juniorima na umjetnu travu, pa mi je pukla metatarzalna kost, kaže Bočkaj, koji je raskinuo s Dinamom i došao u Varaždin. Igra u prvih 11 večeras protiv Santa Clare (20 sati)

    Krapinski kraj nekad je bio svojevrsni bazen za varaždinski nogometni klub, no u zadnjih desetak godina to se promijenilo. Većina igrača iz Zagorja kao pioniri ili kadeti završe u Dinamu.

    'Iznenađen sam koliko su ovdje igrači posvećeni'
    Tako je bilo i u slučaju Petra Bočkaja, danas 29-godišnjaka, koji je kao mladić otišao u Dinamo. Igrao je na Maksimiru, seniorsku afirmaciju stekao je u zaprešićkom Interu, zatim nastupao za Lokomotivu i Osijek, a potom se vratio u Dinamo.

    Ovog ljeta raskinuo je s "modrima", stigao u "barokni grad" i potpisao za Varaždin, koji večeras od 20 sati protiv portugalske Santa Clare igra prvu utakmicu drugog pretkola Konferencijske lige.

    - Baš uživam u Varaždinu. Ekipa je ostala na okupu, a nas nekoliko novih koji smo stigli dobro smo se uklopili. Iznenađen sam koliko su igrači posvećeni i koliko dobro rade na treninzima. Imamo sigurnost u zadnjoj liniji, a prema naprijed puno radimo i vjerujem da ćemo biti još bolji nego prošle sezone - kaže nam Bočkaj.

    Rijetko istupa u medijima i nije sklon davanju izjava, no za nas je napravio iznimku.

    - Više volim da teren govori umjesto mene - kaže Bočkaj, iza kojeg je turbulentna sezona u Dinamu.

    Mnogi su pisali da je nespreman, da ima problema s kilogramima.

    - Kad se jednom stvori takav narativ o vama, to postane pravilo. Kao da vam uđe u DNK. Kad sam bio mlađi, imao sam trenutaka kad nisam bio baš najspremniji i najbolji, ali uvijek sam davao 100 posto od sebe i za klub. Sad sam sazrio ne samo kao igrač nego i kao osoba.

    Sjajno je igrao u Osijeku pa u zimu 2022. prešao u Dinamo za 2,7 mil. eura. Je li to bio dobar potez?

    - Ništa ne bih mijenjao. Igrao sam u najvećem hrvatskom klubu. Nisam išao za novcem nego za nogometnim izazovima. Igrao sam Ligu prvaka i bio jedno vrijeme važan faktor u momčadi. Rođeni sam pobjednik i nikome ne priznajem da je bolji od mene na mojoj poziciji... - dodaje Bočkaj, koji se prošle sezone nije baš naigrao u Dinamu.

    - Kružile su razne priče, no nitko ne zna da sam u posljednjih godinu dana imao tri teške ozljede. Kad je trener bio Jakirović, poslali su me na umjetnu travu trenirati s juniorima i slomio sam petu metatarzalnu kost. Vratio sam se kad je trener bio Bjelica, pružio mi je podršku i, taman kad sam trebao zaigrati, protiv Varaždina u zadnjem jesenskom kolu, pukao mi je list. Onda je došao Cannavaro, ja sam se vraćao, a treninzi su tad bili na razini priprema, vrlo intenzivni, i opet mi je pukao list.

    'U Sarajevo nisam mogao zbog kaznenog postupka protiv mene'
    Sporazumno je raskinuo s hrvatskim doprvakom.

    - Naravno da mislim kako sam trebao dobiti više prilika. Posebno me pogodilo to što su me prošlog ljeta poslali trenirati s juniorima, i to samo zato što se nisam želio vratiti s posudbe u zimskom dijelu pretprošle sezone. Ako nekome dam riječ i dogovorimo se, onda je neću pogaziti. Ljudi iz Pafosa dali su mi priliku. Tamo me vodio Španjolac Juan Carlos Carcedo, dugogodišnji pomoćnik Unaija Emeryja u Sevilli i PSG-u. Nikad nije imao ni jednu zamjerku prema meni. Ne znam zašto su mi neki u Hrvatskoj stalno tražili feler, ili ga izmišljali - dodaje Bočkaj, koji je u dresu Pafosa upisao 33 nastupa i zabio dva gola.

    'Možda je ovo Dinamu trebalo'
    A kako vidi novi zaokret u Dinamu?

    - Sigurno je to šok za sve, ali možda se to i trebalo dogoditi. Za neke stvari potrebno je vrijeme i treba suditi tek nakon polusezone - smatra Bočkaj.

    Prije mjesec dana spominjalo se da se za njega interesiralo Sarajevo.

    - Da, bilo je nekih kontakata, no to se nije realiziralo. Imam potvrdu o nekažnjavanju, no protiv mene se vodi jedan kazneni postupak - kratko je komentirao Bočkaj, ne želeći ulaziti u detalje.

    Fokusiran je na četvrtak i prvi susret 2. pretkola Konferencijske lige, u kojem Varaždin dočekuje Santa Claru.

    - Dobro smo ih analizirali i, ako se budemo držali dogovorenog, mogli bismo ih iznenaditi.
  • Suđenje i suci

    VAR linija na utakmici Lincolna i zvezde :rofl:
  • Mlađe Kategorije
    Dinamo doveo mladog slovenskog vratara Tai Žnuderla

    • Dinamo je doveo mladog slovenskog vratara Tai Žnuderla (18), visokog 201 centimetar.

    • Žnuderl je stigao iz portugalske Brage, gdje je branio za U-23 momčad, a imao je i ponudu Atalante.

    • U Dinamu će trenirati s prvom momčadi i biti prvi juniorski vratar, a sljedeće sezone bi trebao igrati za B momčad.

    • Slovenski stručnjaci predviđaju Žnuderlu sjajnu karijeru i mogućnost da postane nasljednik Jana Oblaka.

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/veliki-posao-na-maksimiru-dinamo-atalanti-pred-nosom-uzeo-novog-jana-oblaka-diva-od-201-centimetra-15606228
  • Transferi - rasprave
    Spikić, Zagorac, Perić.

    Bjelica, 2025. : Špikić je najbolji desni bek Hrvatske
  • 1.HNL 2025./2026.

    Bili smo i ostali gospoda! :clap:
  • Transferi - vijesti / ZABRANJENI KOMENTARI

    Monsef odbio sve da bi došao u Dinamo.
  • Transferi - vijesti / ZABRANJENI KOMENTARI
    Dinamo želi dovesti alžirskog napadača Monsefa Bakrara

    • Dinamo je blizu dovođenja alžirskog napadača Monsefa Bakrara iz New Yorka za oko milijun eura, unatoč pitanjima navijača o potrebi za još jednim napadačem.

    • Bakrar je bio uspješan u HNL-u za Istru, ali je ove sezone u lošijoj formi u MLS-u.

    • Dinamo želi osigurati pojačanu konkurenciju u napadu i osigurati se od mogućih ozljeda, a razmatra se i odlazak Sandra Kulenovića.

    https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/koji-je-smisao-placanja-milijun-eura-za-treceg-napadaca-dinamo-ima-plan/2692419.aspx?index_ref=rubrika_sport_prva_m
  • Transferi - rasprave
    Neće Bakrar doći ili neće Kule otići Deda?
    Iskreno, nadam se ovome da ćemo dovesti nekog drugog sem Bakrara.
  • 1.HNL 2025./2026.

    Istra :clap: