Comments

  • Transferi - rasprave
    ovo je u rangu onog naslova "Bale i Modrić na Maksimiru" kad se postavljala nova trava jednog ljeta prije puno godina dok su ovi još igrali u Tottenhamu :lol:
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    Dinamo će sigurno svaku sljedeću utakmicu igrati s namjerom da ju pobijedi, bez obzira radi li se o domaćem ili europskom protivniku. ali u poznatom domaćem okruženju možemo reći da su cilj titula prvaka i osvajanje kupa.
    previše je nepoznanica oko EL u ovom trenutku pa je normalan neodređen cilj "doći što dalje" - ne znamo još ni tko će nam biti protivnici. da netko iz kluba danas kaže da je prvi cilj biti u 24, složio bih se.
    nadao bih se da će biti bolje od toga, ali postavljanje nekakvih imperativa tipa polufinale i sl. u trenutku dok ne znamo ni s kojim igračima ćemo ući u to natjecanje ni kako će nam ispasti ždrijeb... nema smisla. nisam čuo da se netko u klubu odriče europskih ambicija zato što je fokus na domaćoj tituli.
  • Bivši Igrači & Treneri
    ako imamo postotak od sljedeće prodaje, drago mi je da je potpisao do 2030. umjesto neki kraći ugovor.
  • Fran Topić #30
    Ono kaj je Hajrovic sigurno imao je reputacija i iskustvo, te sljuca...Jaro

    ne zaboravi i profinjeni modni izričaj! :rofl:
  • Cardoso Varela #23
    Vice opet dobar:
    https://www.index.hr/sport/clanak/prica-o-vareli-smrdi-na-kilometre-boban-mora-zastiti-dinamo/2680718.aspx

    Na kraju bi se cijela situacija mogla riješiti prinudno. Kada je u javnost puštena točna informacija da bi Dinamo od eventualnog transfera Varele u Barcelonu uprihodio fiksnih pet milijuna eura i 20 milijuna eura kroz bonuse vezane uz nastupe, u Portu su poludjeli.

    Prema više izvora, opet su se javili Barceloni i tražili zaštitu svojih interesa. Barcelona je na crnoj listi i u La Ligi i u UEFA-i zbog prijašnjih prekršaja vezanih uz financijski fairplay i registraciju igrača.

    Zbog toga bi se mogla povući iz posla, barem neko vrijeme. To znači da bi Varela potpisao višegodišnji profesionalni ugovor s Dinamom. UEFA je već ranije potvrdila da ih nijedan propis u tome ne sprječava.

    Bio bi to najsretniji scenarij jedne pomalo bizarne situacije. Dinamo već godinama radi transfere s najvećim svjetskim klubovima i ovakve stvari mu ne trebaju. Dinamo je nakon izbora obećao i uzeo novi smjer, a odigravanje duplih pasova ovakva tipa sramotno je.

    Koliko god se pokušala uljepšati situacija, činjenica je da je 15-godišnji klinac parkiran u hrvatsko selo kako bi ga se moglo što lakše prošvercati dalje. Zahtjev Varelinih roditelja i agenata za odlaskom iz Porta i za Barcelonom sasvim je legitiman, ali ne pod cijenu Dinamova ugleda.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    zasad je dobro, za neke mi je baš drago da im je svanuo petak trinaesti :)
  • Cardoso Varela #23
    Porto ne odustaje...

    https://www.index.hr/sport/clanak/porto-zbog-dinamovog-igraca-poslao-pismo-barceloni-i-spanjolskom-savezu/2680693.aspx

    KATALONSKI mediji raspisali su se o posjetu Andyja Bare. Menadžer ofenzivca Cardosa Varele (16), portugalskog čuda od djeteta u Dinamu, bio je na sastanku i ručku s Decom, sportskim direktorom Barcelone. Katalonci pišu da je pritom ostvaren značajan napredak oko transfera wonderkida u Barcu.

    Porto blokira posao
    Čini se da je mladi igrač Dinama sve bliže prelasku u Barcelonu, no sve to blokira Porto, koji još nije odustao od prava na svog bivšeg igrača. Portugalci su poslali pismo Barceloni i španjolskom nogometnom savezu, piše portugalski list Record. U Portu još smatraju da polažu prava na igrača, iako se činilo da je ta priča odavno riješena.

    Iz Porta tvrde da su nogometni agenti odveli Varelu u Hrvatsku neovlašteno i bez dozvole. U među vremenu je Varela igrao i zabijao za Dinamo. Prošle sezone nastupao je za kadete i juniore maksimirskog kluba i zabio po dva gola u svakoj kategoriji u ukupno 14 prvenstvenih utakmica. "Varela je žrtva nebuloznog procesa", poručio je predsjednik Porta Andre Villas-Boas.

    Porto je poslao pismo Barceloni kako bi se raspitao kakav je status pregovora. Dinamo i Barcelona, odnosno Varelin agent Andy Bara nisu još sklopili posao.
  • Transferi - rasprave
    pišu da je Sosa postal tata. pa kaj ne bi bilo idealno da s bebom bude u ZG i da bake, dede, tete, strine, ujne i ostali pomognu mladoj mami, umjesto da dete raste u hladnom i dalekom stranom svetu...
  • Kaj bi htjeli da svira na razglasu Maksimira?
    bilo je par puta, možda sam pretjerao s "često" ali bude.

    može biti to, a može biti i do toga kad dolaziš. ja volim doći rano pa se stigne čuti puno toga.
  • Kaj bi htjeli da svira na razglasu Maksimira?
    Dropkick Murphys The boys are back.Marktwain

    to često svira
  • Kaj bi htjeli da svira na razglasu Maksimira?
    a Thompson? ne možemo dozvoliti da nas Tarzan proziva po podcastima...
  • Shop & Web Shop
    ima već neko vrijeme da se o tome pisalo, pa je priča zamrla. drago mi je da se ponovo pokreće:

    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/529570
  • Transferi - rasprave
    sutra je petak 13. pa molim u ime svih praznovjernih da se objave dolazaka/odlazaka odgode za subotu :rofl:
  • Robert Mudražija #20
    dječačku želju da vidim svoje prezime na dinamovom dresu mogu ispuniti samo ako odem u fanshop da mi to naprave, a Mudri će u njemu i istrčati na maksimirski travnjak. ta želja, taj ponos i sreća koje osjeća onaj tko se rodio zaražen dinamovštinom isijavaju iz ovih fotografija. vjerujem da Robert zna da predstavlja sve nas kojima se to ne može ispuniti i da će uvijek dati sve od sebe. ništa više ni ne tražimo. sretno, Mudri, dobrodošao kući!
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Ako je istina ovo ispricavam se Bobanu i cestitam mu na ovom potezu.
    Petkovic i Pjaca su me duboko razocarali
    fakin

    nemam komentara.