Comments

  • Suđenje i suci
    Vec se ovaj hitil ko majmun.Jurki

    i da u javnom prostoru i na terenima imamo suce koji razumiju nogomet, a ne belove i tenžere, to bi bio stav skoro cijele javnosti, a mitrovićima i svima ostalima koji se u ovakvim situacijama bacaju umjesto da igraju bi se rugalo kao svojevremeno Neymaru.

    btw. ovo usporeno "dvanajsta minuta" zvuči tak pijano, baš sam se nasmijal :D
  • 1.HNL 2025./2026.
    a nene, to je greška trenera, igrali bi oni sad Europu da Garcia nije tvrdoglav. i tako već godinama Garcia krivac? a raja puši priču...
  • 1.HNL 2025./2026.
    onaj klaun Vlado Balić za index: "Hajduk ima manu da se svaki pokušaj promjene često sudara sa sponzoromima ili ljudima koji to zaustavljaju iza kulisa, iako to nije u interesu boljeg kluba i stručnog stožera."
    ljudi iza kulisa koji ne rade u interesu kluba? ma netko ih sabotira (kako to?) i protiv bilih lobira...
  • 1.HNL 2025./2026.
    nego, očekujete li i vi rekordan odaziv na anketu za izbor najboljeg igrača, gola, trenera za rujan 2025., s obzirom da južnjačka mašinerija nema nijednog kandidata? :rofl:
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    vrata vezana lancem, oslobodili su ga uklanjanjem jedne karike. meni to zvuči kao da je čovjek zaspao u toi-toi ili tak nekaj.
  • Ulaznice - aktualno
    to su turci malo popunili protiv Fenera
  • Ulaznice - aktualno
    screenshot iz sažetka jučerašnje utakmice, sektor 4 (to je za sponzore, zar ne?) u crvenom okviru. baš loše izgleda.

    bz-RABOGGQUi-Xus5-GAv-Q6-Kw.png
  • Suđenje i suci
    pokušavaš reći da nisu problem suci, već odvjetnici?
  • 1.HNL 2025./2026.
    Varazdin, Istra su zdravije sredine od Osijeka i Rijeke. Rade pametno i zakaj nebi ta dva kluba uskocila u njihove cipele?Jurki

    pa ja se tome nadam, ali nisam optimist. samo bih radije da Istra, Varaždin i drugi klubovi rastu bez da oni koji su već dosegnuli nekakvu razinu propadaju. želim da se ne priča na isti način o tome kako su nekad na Rujevici i Gradskom vrtu padali PSV i Milan kao što se priča o tome kako se u Velikoj protiv Kamena provukao Schalke ili kako je Varteks izbacio Aston Villu.

    prijavljen je zbog zloupotrebe položaja na mjestu predsjednika ZNSa, nema veze s vremenom u dinamu
  • 1.HNL 2025./2026.
    ma zato i velim - bmk kaj će biti s njima pojedinačno, ali na kaj će to ličiti kad nam liga padne na 35-40. mjesto? pa ni sad nemamo 10 klubova koji mogu participirati u prvoj ligi. čudimo se kaj je Bennacer pristao doći na posudbu, neki čak maštaju da bismo ga mogli otkupiti - a tko će danas-sutra doći u Dinamo koji odigra 10ak ozbiljnih utakmica godišnje, kakav nogomet ćemo gledati svaki vikend, nekaj kao u Latviji? ne trebaju nam ljigavci i kriminalci, ali trebamo entuzijaste koji će ulagati bar svoj rad i negdje naći lovu. nisam pametan...
  • Shit of the day
    ne znam. žena obično ima u jednom uhu slušalicu s HR2 prijenosom pa mi je prenijela. a kad nju takve bedastoće izbace iz takta, onda znam da je za shit of the day.
  • 1.HNL 2025./2026.
    s jedne strane, koga briga za druge klubove, ali - na kaj će nam ličiti liga? ako Rijeka i Osijek ne mogu biti pristojni prvoligaši i bar nekad nešto odigrati u Europi, pa tko će? tko ima interesa za ozbiljnije financirati Istru ili Varaždin? da se uzdamo u Goricu i Lokomotivu da će nekaj napravit? uskrsnuće Cibalije ili Šibenika? ako HNL stvarno ostane na nama uz zombija iz Splita koji niš nemre ali generira bar nekakav interes, kam to vodi?
  • Suđenje i suci
    gledajući snimku bih rekao da nije ni faul.Mali Zeus

    kao što sam napisao na temi utakmice - ne bi bilo nikakvo iznenađenje da sudac koji nešto zna i vidi pusti igru i Mitroviću veli da se ne baca bezveze.
  • Trener - Mario Kovačević
    u zadnjih nekoliko godina smo većinu golova u HNL upravo tako i primili - lopta iza obrane koja stoji visoko, igrač ide ili sam na golmana ili do korner linije i vraća povratnu na kojoj nema nikoga našeg. sad na mahove igramo visoki pritisak (naravno da ga ne možeš igrati ni cijelo vrijeme, ni protiv svih) puno češće i dulje nego ikada u zadnjih nekoliko sezona - jer imamo s kime.
  • Shit of the day
    je, "gledatelji" koji slušaju prijenos na radiju su odmah povezali zastavu s maglom ;) a i to je bilo još u prvom dijelu dok zastave nisu ni dignute.