Comments

  • Shit of the day
    Njima HNS tolerira fizicke napade na suce, prijetnje istima, slike odrubljenih sudackih glava, prozivanje sudaca na sluzbenim klupskim profilima, itd...Pacho

    ne bojim se njih kao kluba i utjecaja na suce ili rezultat. nisam to htio napisati, a možda ne bih ni sad trebao, ali nakon što sam pročitao taj "članak" prostrijelila me misao da bi netko dolje mogao ući u "Zavadlav mode". netko tko je psihički bolestan, pojeden drogom i već izgubljen. ne želim paničariti ili ispasti paranoičan, ali incident u Vodicama, pa ono iz Pakoštana.. čitam nedavno o presudi liku u Kaštelima koji je zbog parkinga susjeda HGSSovca upucao sa 6 metaka, a drugog sjekirom udario po glavi i samo srećom su preživjeli - koliko još ima takvih luđaka i čiji tekst će jednog od njih gurnuti preko granice?
    možda sam to trebao zadržati za sebe, ali eto, to mi je prošlo kroz glavu. i onda se pitam je li i tom Vinku takvo nešto nekad palo na pamet i piše li takve stvari usprkos tome ili baš zbog toga jer njegove riječi ne ostavljaju dojam zdrave osobe :(
  • 1.HNL 2025./2026.
    Kako funkcionira Belova skala?Pacho

    s obzirom da je to mjera za loše suđenje, Bel je nula. slično kao oblik i sadržaj njegove glave. što je sudac lošiji i više utječe na igru, to više Belova zarađuje. čim je neprimjetniji, ocjena mu je negativnija.
  • 1.HNL 2025./2026.
    ako nakon ovoga Čulina nastavi suditi u ovom rangu, onda zbilja ne znam. daj nam nekoga iz četvrte lige, pete, ma nije bitno, za njega bar ne znam prije utakmice koliko može biti loš, a za ovoga je jasno već odavno da je očajan.
    za današnji nastup dajem mu ocjenu od 1,9 Bela.
  • Shit of the day
    nakon što sam pročitao taj izljev mržnje i frustracije, mogu se samo (opet) zapitati - kako ovo završava? prevladat će pametni ljudi koji će se okrenuti sportu i postaviti taj klub na zdrave temelje? navijači će nakon utakmica poput današnje shvatiti da im je ekipa loša sada, a prije je bila još i lošija? iznenada će se okrenuti sami sebi?
    ja nemam pojma tko je taj tip, ne čitam njegove gluposti, ali vidim da ima prilično veliki doseg preko Slobodne - a to što radi je ništa drugo nego govor mržnje i radikalizacija publike. koliko dugo dok to ozbiljno ne eskalira? već danas ljudi koji gledaju derbi u kafiću negdje na obali riskiraju da završe na intenzivnoj ako se povesele našem golu, a djecu u pogrešnoj majici se skida i izbacuje obitelj s terase fast fooda. treba li netko pijan ili drogiran umjesto ogavnih komentara preko tipkovnice posegnuti za oružjem nakon što ga se godinama hrani ovakvim tekstovima i ohrabruje da je vrijeme postati "prljav, ružan i zao"? hoće li netko tek onda prozvati spodobe poput ovog Vinka ili im se može stati na kraj dok je još vrijeme?
  • 1.HNL 2025./2026.
    hm, što li će novi trener Osijeka pripremati za utakmicu s nama tijekom reprezentativne pauze?
  • Kutak za glazbeni trenutak / glazbeni intermezzo
    preporuka. neočekivano dobra knjiga. to je ustvari njegov dnevnik iz onog vremena, prva polovica 80ih. vremena poprilično luda, I must say. zanimljivo je gledati kako se lik mijenja i kako od poprilično normalnih upisa na početku to odluta na neka čudna mjesta.
    i btw. HR mrzi murju, ali baš baš ih mrzi (ili je bar onda tak bilo) :lol:
  • Kutak za glazbeni trenutak / glazbeni intermezzo
    upravo čitam zapise Henrya Rollinsa iz vremena kad je bio u Black Flag (Get in the Van: On the road with Black Flag)

    pa onda zašto ne zasvirati nešto od ovog luđaka, iz kasnije faze, doduše

  • Shit of the day
    Joža s tribine o crvenom jankovića;
    "Meni to nije do kraja čist crveni karton"
    Danko

    pa u pravu je, ima dosta prljavog u tom prekršaju.
  • Dejan Ljubičić #77
    Gol za 3:1Z brega sam

    Ljubičić Belji, Beljo povuče, Ljubo trči naprijed, Beljo mu vraća - gol!
    onda se Ljubi pišu i gol i predasistencija? ;)
  • Dejan Ljubičić #77
    Zabit će, asistirat će, pa će i sofa statističari biti sretniji.Sajla

    sad su svi sretni valjda :D
  • Grad Zagreb
    Njeno Aaaaaaaaaaaaaaa!!! nije samo fora natpis – to je i univerzalni izraz koji svi razumijemo, bez obzira na jezik ili kulturu.Pacho

    umjetnost nije umjetnost ako ne izazove reakciju. primjerice, moglo bi se dogoditi da se okupi par grupica ljudi, pa kad se začuje Aaaaa! jedna grupa odgovori se Eeeee! druga s Iiiii! a treća s Oooo! pa onda svi zajedno UUUUUUU!
    gdje se mogu prijaviti za ovo i koliko bih mogao dobiti za takav performans?
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Naravno, lagano crven od 6. pive, ali svejednoFilip B

    kaj mu nisi rekao da je bezalkoholna i da se prestane pravit da je pijan ;)
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    3. minuta, pogrešno dodavanje ili udarac: vadi ga van!!! ma daj sam izađi, kretenu!! domaće životinje, ženski članovi obitelji... živio zapad :)

    2b93a1c2-3f31-4ff5-9331-a3965fed2795_text.gif