1.HNL 2026./2027. Trebaju li nam sportski? Nikakvo, takva olupina samo uništava domaći nogomet svojim proglasima, mafijom i ucjenama. Ko ih jebe
Ali navijacki?
Oni ne mogu bez nas i mi ne mozemo bez njih. Ja sam prvi da ispadnu u 3. ligu i kolju se sezonu-dvije s pločama i križevcima i da im se smijemo, ali ljudi koji kazu da bi da se ugase i da ih nikad više ne mozemo prcat lažu sami sebe. Mislim, pružili su nam već 7 stranica rasprave i prcanja na 1. Dan ove teme
Neka su nam ovako živi i zdravi (lol) još 30 godina, samo bih želio da se također potrefi da im ubijemo sve nade za titulu tamo oko 4. kola