1.HNL 2025./2026. Ko te za par mjeseci pita koliko si šuteva ili xG imao na tekmi 8. Kola
3 boda im se pišu...
I suđenje bilo gadljivo ali one tarabe iz Lokomotive nisu zaslužili ni X. Jbt pas kad onako užasno igraš nisi zaslužio ništa i jebi se. Ja se kladim da bi u ono šansi kaj je kalik zabio Loksini igrači poslali loptu na Šoltu