Comments

  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    i9a5otjyw9xxt1qi.jpg

    Meni je ovo ipak draže od gledanja slaven loksa
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Uvijek rađe druženje nego ovakve tekme i još bez publike.

    Nadam se ipak da će uskoro dozvolit s publikom. Jer ovo ja ne gledam... Kao trening tekme :fear:
  • Stadion Maksimir

    koliko znam
    jedino je istok problematičan, žuta oznaka, trenutno neuporabljivo
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu

    ili nemaš pametnijeg posla od toga?
    meni ne pada na pamet to gledati u subotu u 20,15? ne hvala
    odo ja u prirodu s obitelji :yum: i večernje druženje u društvu
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Posljednja titula Hajduka stigla je na današnji prije 15 godina

    :lol: :lol:
  • Ostali Sportovi
    čestitke na ideji i osnivanju grupe fuliri
    promaklo mi je, zakaj su se smogovci raspali?
  • Ostali Sportovi
    iskreno, KK dinamo neću pratit niti sekunde, niti otići na ijednu tekmu
    za mene je zna se,
    daleko broj 1, dinamo iznad svega
    2 rk zagreb
    3 cibona
    4 medvešćak. još od doba medvešćak gortana tko se sjeća....

    sve ostalo je prolazno
    nitko nikog ne tjera na navijanje za cibonu ili bilo kaj drugo, sve je stvar osobnog odabira

    samo kaj današnji klinci ne znaju više ni za rk zagreb ni za cibonu
    ta se ljubav polako gasi na žalost
  • Ostali Sportovi
    Zagreb je postao popularniji s ulaskom u 1 jugo ligu u kemijskoj školi. Od onda se počeo dizati i rasti mu popularnost. Najveću popularnost je doživio u doba dolaska BBB na tekme i ledene.
    Ne znam jesi išao ali to je bio doživljaj
    Kao i cibona 80-ih u ledenoj. fenomenalna sjećanja i dan danas.
  • Ostali Sportovi

    medvešćak nije nikad imao navijače. Medvešćak je bio popularan u davna vremena. ali nikad masovno popoularan.

    Rk Zagrebu je narasla popularnost s igranjem u ledenoj dvorani...legendarnoj ledenoj (nema te arene koja i malo podsjeća na ledenu) i samim uspjesima u novije doba.
    njegovoj popularnosti su jako doprinjeli BBB dok su dolazili na tekme. To je , na žalost, neponovljivo i nedoživljeno mlađim generacijama
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Moramo napravit neku anketu među tovarskom populacijom da vidimo koliko se čita Zonadeda

    ne zazivaj ih tu....imat ćete posla s baniranjem :joke:
  • 1.HNL - 2019/2020
    nadam se da će tako i ostati i da će konačno se sve vratiti u normalu
  • Stadion Maksimir
    maksimir, stadion
    prošla završena priča

    a nove priče ni u povojima

    priče o rujevici, osijeku, POLJUDU? spominje se ljubljana..budimpešta...za igranje LP?
    bljuje mi se:rage: