1.HNL - 2019/2020 Prije par godina sam rekao da je velika greška kaj HNL nije na nacionalnoj tv.
Gledanost bi bila jako velika. Samim time i popularnost i odlasci na tribine.
Ljudi se pogubili u svim tim kanalima i operaterima.
Jbg. Kad je profit tv kuća bitniji. Bojim se da HNL nikad više na nacionalnoj telki.