već kako si izgubio. — Dragon1Warrior123
Jedno je sto ste vi sebi stvorili predodzbu da dinamo moze dobiti ove u gostima, a drugo je realnost, — Papastrumf
Igrao je dinamo i protiv boljih pa se nisu ponašali kao p...e po terenu. — db-izbjeglica
Pa dobro kakvi su ovo udarci danas ? — og1986