Filip Zubčić: Boli me briga za borbu oko ukupnog pobjednika, više me zanima moj Dinamo
- Nikad ja ne bih išao u lože niti bih pristao na neki specijalan tretman. Mene samo zanima navijačka tribina, a kako se na nju ne može, onda bih to ionako gledao kod kuće. A u ovaj četvrtak ću to gledati iz Lenzerheidea - idtaknuo je najbolji hrvatski skijaš
Nakon što su u srijedu odgođene spust-utrke i proglašeni ovosezonski pobjednici (Beat Feuz i Sofia Goggia), Pinturault i Odermatt vodit će veliku borbu oko ukupnog pobjednika Svjetskog kupa i osvajača velikog Kristalnog globusa. Kome dajete prednost? – Iskreno, boli me briga za njihovu borbu jer ja imam ono na što se ja trebam usredotočiti. Osim toga, mene više zanima kakve izglede ima moj Dinamo protiv Tottenhama.
Nije baš realno plaćati trenera 3 milijuna eura dok najbolji igrači imaju 800-900 tisuća... — xavier
ma slažem se, ali je bilo o tome da li bi se Bjelica vratio...rekoh pitanje prve brojke i nula....
svimaa sve je u novcu na zalost.... i sucima iz osijeka koji sad moraju davati izjave....