Comments

  • Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo
    Grdo ko porez.Mali Zeus

    ja bi volio platit milju eura poreza... :joke:
  • UEFA Europska Liga 2021./2022.
    Barcanamodi grebza

    ovo mi je najsmijesnije.... željeli barcu jer je losa!!??
    do tekme jos 2 mjeseca....
  • UEFA Liga Prvaka 2021./2022.
    ždrijebanje se ponavlja? atletico se zalio!
  • Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo
    protiv najboljih smo uvijek igrali najbolje... tom se nadam
  • Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo
    a sad nek nam Bog pomogne....
  • Stadion Maksimir
    Sad opet dolazi tekma na kojoj ćemo se crveniti od srama
    2 dana bu se pisalo o stadionu, gradu, klubu, i opet ništa od toga
  • Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo
    ja nestrpljvo čekam 13 sati i izvlačenje....
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    kaj se tiče kazni livaji i subi, garantiram da će biti samo financijska, cca 10000 kn... sve ostalo možemo zaboraviti, pritisak na sfe je jako veliki da bi donosili neke gore kazne
    bas me zanima suđenje na poljudu....
  • Ostali Sportovi
    Bravo zubo!!!! Uspjeh karijere! i pravi dinamovac!
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    Odlicno sudi ova martincicka,Nino Bule

    a i dobro zgleda :cool:
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    nitko ne spominje:

    PORUKE MRŽNJE / Odmah su sa tribina krenuli užasi, jeste li čuli što je Torcida pjevala usred Zagreba?

    Od samog početka utakmica krenule su poruke mržnje. Torcida je pjevala "I purgera i Riječana , i šakama i nogama", a zatim su pjevali i "Visoke peći potpaljujem ja..."

    Sve se ovo događa dok Hajdukovi igrači Danijel Subašić i Marko Livaja čekaju disciplinske kazne jer su pjevali "Mrzim Dinamo, srpsko ime to" u Splitu.

    Mrznja postaje normalna, pozivi na ubojstvo.... nema sankcija?
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    čak gradonačelnik splita (ili dogradonačelnik - nisam siguran jer danas nisam baš bio online) stavlja na svoj fejs da su pokradeni, da im nedaju da budu prvi...mislim...sere mi se....
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    ovaj potez Brune Marića nikako ne opravdavam!

    ovako, javnom linču izložiti svoje djelatnike (suce)... tak se ne radi. Pogotovo jer ta situacija nije nikako čista niti jasna!
    Poniziti te suce pred svima, objavit negativnu ocjenu (na kojoj on NIJE bilo delegat)...sve da bi se dodvorili jednom klubu.

    Prvo se stane iza svojih djelatnika (u ovom slucaju sudaca) onda se dobro proanalizira sporna situacija, i donese se zaključak unutar kuće (sudačka organizacija) , i onda objavi medijima.

    a ne kao sad... samo jedan čovjek , u ovom slučaju Marić je javno presudio sucima stavio ih na stup srama

    dobro je rekao Bebek, krenimo s 2 razlike za hajduk pa da se moze normalno suditi i igrati...

    Sad će suci svaki kontakt nad hajdukovim igračem biti penal....
    možete li zamisliti pod kojim su pritiskom suci hajdukovih utakmica?

    Čini mi se da je strašan politički pritisak da hajduk ove godine mora biti prvi...
  • Posljedice Corona virusa na Dinamo i na nogomet općenito?
    I onda se mi nekaj bunimo, kod nas puni kapacitet, sam kaj nema ljudi.. :rofl: