koliko god mi je zao njega kao osobe, — Trnjani
Nije kriv nego je Bel jebeno los pa to samo pojačava nadrkanost — DrRatoljub
Da sam na Bobanovom mjestu, već od sada bi mi telefonska linija bila užarena. — Blueshadow86