Stefan Ristovski #22 Mislim da je stvarno vrijeme da ode iz Dinama...
Svakom utakmicom je sve više i više navijača koji to priželjkuju, doslovno guši RPG-a, a samim time i rezultat. Unosi nervozu umjesto podrške.
Doslovno nikako ne zaslužuje biti kapetan s takvim ponašanjem, nikako ne vidim razlog kako može biti u hijerarhiji iznad Thea koji je, ako ništa, slika truda, zalaganja i borbenosti za sveti klub.