Comments

  • UCL - 6.kolo - Chelsea vs. Dinamo Zagreb - 02.11.2022. - 21:00h - Stamford Bridge, London
    Dečki su igrali kolko su mogli. Teško im se može šta zamjerit danas.

    svi koji to ne kuze neka je Bog na pomoci...IstokKa96

    Čačić to prvi ne kuži. Cijelu grupnu fazu crknemo nakon 70. min i on nas opet danas drži na jednoj zamjeni do 83. Neshvatljivo.
  • Mlađe Kategorije
    Ako mislis tako izgledat onda su to ogromne promjene koje na nasem podneblju tehnicki sposobnih igraca nema apsolutno nikakvog smisla.Nino Bule

    Zašto ne? Jedno ne bi smjelo isključivat drugo. Ne kažem da trebamo igrat ko oni, al poneki igrač slabije tehnike, no izrazitih fizičkih kapaciteta nije naodmet.

    A ovo za PL je neš drugo. Tam ima puno duela i teže se sudi faul pa se te duele treba izdržat. To spada pod snagu koja se da nabildat, al sam ritam utakmice ti igrači uglavnom mogu izdržat, tj. istrčat.
  • Mlađe Kategorije
    A jebiga, onda će se jake ekipe i dalje uglavnom čudit da ih Ludogorec, Bodo i RBS šišaju u fizičkoj spremi.

    Btw, i dalje bi volio neki dokaz o tome da igračima Bundeslige treba prilagodba na PL, ne treba to bit dio naše rasprave, samo sam znatiželjan, a na netu niš ne nalazim.
  • Mlađe Kategorije
    Složit ću se da je rutina najbolji način održavanja kondicije, al kad dominiraš tekmom, ti si taj koji određuje ritam i tu mi ne odrađujemo svoje. Možeš ti branit igrače i reć da ne postoji osoba na svijetu koja će se motivirat da igra na 100% protiv Gorice, al to je onda itekako domena igrača i njihovih karaktera jer tak štete i sebi, tj. svom razvoju, i klubu.

    Što se tiče ritma PL i Bundeslige, imaš neki primjer, članak? Volio bi pročitat neš na tu temu jer me čudi ta tvrdnja.
  • Mlađe Kategorije
    Ak ćemo uvest kvalitetu u jednadžbu, onda može uz nju i skauting. Nekako nemam osjećaj da se kod nas ponekad zažmiri na slabiju tehniku zbog odličnih fizičkih kapaciteta. Jednostavno nemamo "zvijeri" u momčadima.
  • Mlađe Kategorije
    Ne treba ti protivnik da igraš u visokom ritmu. Trebaju ti kondicija i motivacija.
  • Stadion Maksimir
    U članku piše neš drugo, al to bi bilo realnije, da.
  • Stadion Maksimir
    Novi Maksimir, HNS kamp, obnova Kranjče i Poljuda, tri nova stadiona s 8k mjesta i postavljanje krova na tri stadiona. Sve to za 120M €? Malčice sam skeptičan.
  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo
    Mislim da nama ipak ne trebaju radne navike nego kondicija koja će omogućit ispunjavanje tih radnih navika.
  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo
    Idu odgađat kup protiv četvrtoligaša? Kaj bi i tu Čačić igro sa starterima?
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Stanišić će sigurno dobit poziv, ima ograničenu minutažu, al u prosjeku ubilježi nastup svaku drugu tekmu za Bayern. Jednu tekmu je čak odigro lijevo ak se ne varam.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Za mene Labrović, Ćaleta i Moro umjesto Smolčića, Bašića i Ivanušca. Ostavljam promil šanse da se za desnog beka još pozove Tudor jer mislim da Vida nije opcija za krpanje.
  • DINAMO PREDICTOR | Osijek - Dinamo (HNL, 15.kolo)
    Osijek - Dinamo 2:1, Petković