Transferi - rasprave Ne mogu shvatiti poantu vracanja Lovrena, tj. Mogu...nedostatak dugorocne vizije i strategije. Bolje je ulupati milju - dvije vise u mlađeg potentnijeg stopera nego dovesti stopera na zalazu karijere. Jednog takvog vec imamo. Ne mogu shvatiti tko vuce te konce i tko dogovara te igrace. Siguran sam da nece doci za 1 euro ko Perisic u Hajduk. Platit cemo ga masno po sezoni a ne garantira nista. Imat cemo 2 stopera od 35godina....bezveze, a i znam da je govorio kako ga dinamo ne zanima i slicno. Jos jedan senator koji ce se savrseno uklopiti u ovaj antinogomet koji gaji Jakir.