Comments

  • Javne osobe koje navijaju za Dinamo Zagreb
    kaj Petrov navija za Dinamo. Nisam to nikad cuo javno od njega, kao od Bulja kojem Hajduk ne izlazi iz usta....
  • Scout Služba - Igrači koje bi željeli gledati u Dinamu
    Smisla bi jedino imalo vratiti Frigana za pola onog kaj su ovi platili za njega nakon kaj ispadnu iz lige...naravno i Mierez....od mladih igraca imamo dovoljno u svojem dvoristu...ako uspijemo zadrzati Vidovica na posudbi ili smanjimo cijenu, Zivkovic, Gurlica, Mikic, Soldo, Caic, Sucic, Baturina, Stojkovic, Kacavenda, Vrbancic, pa i Bulat, Koscevic, mozda i Rukavina ako se sabere.,..koj k... Bi svoje manje cijenili od tuđeg....trosili lovu za klince koji bi zatvarali mjesta nasim klincima a jedina je razlika sto je u Dinamu teze dobit priliku nego npr. U Osijeku ili Loxi....sta da spiskamo cijeli budzet na klince i onda cemo se opet cuditi kako dovodimo nekoga iz vana sumnjive kvalitete a placamo ga kikiriki. Dovesti par provjerenih igraca koji su igrali europu i u jakim ligama i nadopuniti kostur koji imamo, a to sve skupa cemo zaciniti sa svojom mladosti koju vec imamo u klubu..cemu gomilanje a svega ih nekoliko moze igrati u Europskom Dinamu kakvog zelimo. Istina Matkovic je zanimljiv ali kolko sam i ja cuo on simpatizira jako Hajduk, em bi Osijek valjda izvjesio 4-5 milja za njega cijenu....za loxine igrace tvrdim da nisu nista bolji od nasih mladih ali je razlika sto si loxa moze dozvoliti da ih gura stalno jer nemaju nikakav rezultatski imperativ. Realno lakse je dovesti talentiranog klinca iz npr. slovacke, Poljske, Slovenije, Svedske nego iz Hrvatske...kod nas odigras 5 dobrih utakmica, zabijes koji gol i ako se dinamo pocne raspitivati odmah hop, cijena 3+ milje eura! Bolesno...treba prestati biti krava muzara u Hnl i kupovat samo ako dobijemo realnu cijenu.
  • 1.HNL 2023./2024.
    Jednostavno je, ako ne pobijedimo Rijeku 5.5. ni ne zasluzujemo naslov...cemu skrivanje iza nekoga....ako ih ne možemo pobijediti a imamo duplo kvalitetniji kadar, dva najbolja igraca lige, onda ne zasluzujemo naslov i gotovo.
  • Trener - Sergej Jakirović
    Koliko toliko se moze iskupiti da do kraja uzme sve pobjede osim mozda u kupu može mu proc nerjeseno. Od suludog sikaniranja igraca, pa do toga da su uvijek igraci bili krivi a ne on, pa do jeftinih populistickih izjava....nicim me do sad nije uvjerio da moze sljedece sezone Dinamo izgledat bolje. Ovo kako sad izgledamo nije ni 50% onog sto Dinamo mora prikazivati i kako bi mogao biti konkurentan u europi! Uopce se bojim pomisliti kako bi izgledali ako ode Petko i/ili Baturina i ako on ostane na klupi jer se igra svodi na Bruninu i Batijevu individualnu kvalitetu! I tako nam senatori sklapaju kadar a ne on....on se samo priklonio onima koji ga drze na klupi...da je pravde i prava vec je odavno trebao biti bivsi a sve pobjede do kraja sezone ako ostvari tek onda mu se moze nesto uzeti kao zalog da ostane mozda i sljedece sezone. Nemam kratko pamcenje i sve one sramote koje smo prosli s njim i to protiv ekipa koje su losije od Dinama, a neke i duplo losije, da ne spominjemo koliko smo samo bodova ostvarili na silu u zadnjim minutama! Koliko je covjek ocito praznovjeran vidjet cemo na tome kako ce do lraja sezone sada gurati jedan te isti sustav bez toga da bi nekad mogao iznenaditi sa promjenom sustava vec ce gurati sada ovo jer eto potrefilo mu se na Poljudu. Isto tako jedninte isti ce igrati a kao svatko kod njega dobije sansu...ja jednostavno ne vidim Dinamo kojeg zelim gledati sa Jakirom na klupi, nit njegov nogomet uopce slici onom kojeg ja zelim gledati. Mi smo u Europi izuzev Betisa bili uzasni i protiv svakog jaceg protivnika od kojih neki nam nisu ni ravnopravni smo izgubili. Ako zelimo ponovno gledati Europski Dinamo mora de dogoditi veliki zaokret ....
  • 1.HNL 2023./2024.
    Kaj je skinuo sad Kolic, strasno.....
  • 1.HNL 2023./2024.
    Jel ste vidjeli ponovnu snimku indirekta? Niste? Nisam ni ja.....to se ne smije vidjeti, isto kak se nije ponovilo no ono kad je lopta prosla liniju auta....odlican je reziser, nema sanse da je simpatizer Hajduka! Hehe
    Edit: sada je ponovio, cuj Sapita, vjerojatno je procijenio da nije bilo namjerno vracanje....hehhehebhe
  • 1.HNL 2023./2024.
    Opet Mierez...kako dobiva duele i servira lopte...
  • 1.HNL 2023./2024.
    svatko ima svoje misljenje ali Mierez je bas ono prava 9ka koja bi se savrseno nadopunjavala sa Petkom. Vrhunski realizator, jak u duelu, građenju, skoku....ima sve...nije vrhunski tehnicar ali zna s loptom...ispod radara prolazi da je uz to kaj je prvi strijelac lige i drugi asistent! Sve u svemu sad ga se moze dobiti po pristupacnoj cijeni, prilagodbe nema, poznaje ligu, jezik, zna kvalitete nasih igraca! Na ljeto treba icinpo njega ako Osijek nece glumiti nesto ali ocito je da igrac zeli dalje, a po nekim info on je zelio jos na ljeto u Dinamo!
  • 1.HNL 2023./2024.
    i tu se vidi da noga jos cak nije na lopti tak da jos koji cm prođe liniju dok ju tek dira...a vec je na slici ovdje vani tak da, vani je sigurno bila ...
  • 1.HNL 2023./2024.
    vani je 100% gledao sam vise puta situaciju ali nemres screenat u stotinki na max tv to go tak da ali tko ima mogucnost si par puta ponoviti snimku vidio je da je vani sigurno....nebitno, samo mi nije jasno zasto var ne moze vratiti tu situaciju?
  • 1.HNL 2023./2024.
    Mierez je mrcina i dao drago Bog da nam dolazi na ljeto u paru sa Petkom bi radio cuda! Tenk....dobar je Kule ali nemojmo se zavaravati, ovaj Mierez je uz Petka najbolji napadac lige i to pokazuje iz utakmice u utakmicu...on bi imao 20+ golova kod nas...nahranio bi se Petkovim loptama! Ostala mu godina ugovora...damo im Brodica i 1 do 2 mil eura i imali bi strasan napadacki tandem!
  • 1.HNL 2023./2024.
    Gledao sam situaciju sad nekoliko puta i u autu je sigurno! Zasto to var nije mogao vratiti?
  • 1.HNL 2023./2024.
    Jell moguce da je gol priznat iako je lopta prosla definitivno cijelim obujmom van....hehheheh vratili su se nasi suci heheheh
  • Trener - Sergej Jakirović
    Nek privede ovu sezonu kraju. I tako je najodgovorniji sto ce opet sezonu osvojiti najmanje los! Covjek koji je populista i koji ce napraviti sve da zastiti sebe. Nikad necu zaboraviti blamaze koje je imao po europi i hnl, pa namjerno ignoriranje igraca, iskaljavanje na onima koji nemaju tezinu u svlacionici, pa slizavanje sa senatorima....populisticki potezi koji su nas vise puta kostali a manje spasavali. To radi i dalje, Ogiwaru mu necu oprostiti ne zato sto je on vanserijski igrac nego zo radi konstantno...sikanira igrace bez ikakvog uporista a na kraju su mu ti igraci spasili guzicu kad mu je otkaz visio o koncu pa i cak cijela Dinamova sezona. Hvala mu, ali ja ne zelim gledati Dinamo sljedece sezone pod njegovim vodstvom, kako god na kraju zavrsilo. Ovo kako Dinamo sad izgleda je minimum kak je trebao izgledati od pocetka sezone. Cemu zavaravanje, ne igramo neki bajni nogomet ni sad ali pobjeđujemo kvalitetom koju imamo od pocetka sezone u svlacionici!
  • Takuya Ogiwara #3
    Jakire srami se sta radis ovom decku! Ok, rekao sam da Hoxhi treba dat priliku i da nije los igrac ali da, nije se pokazao ali za to je dobio i vise nego dovoljno prilika, ali ti ga i dalje guras! Ovaj decko kad je igrao bio je dobar, a ovo sto mu se sada radi je sramotno! Sta je on kriv sta je bio ozlijeđen! Za to si najvise odgovoran ti Jakire! Ti Jakire si ga ubacivao u igru kad je bio nespreman, nezalijecen, kad nije jednostavno trebao biti na terenu TI si ga je stavljao po 15-20min i time i napravio to da ga nije bilo vise od mjesec dana, a sada nakon kaj se decko vratio neda mu ni priliku da se nametne. Srami se Jakire ali to je tvoj modus operandi! Radio si to sa Kanekom, Maxom pa i sa Vidovicem! Teski populista i prodavac magle.