Comments

  • 1.HNL - 34. kolo - Dinamo Zagreb - Osijek - 11.05.2023. - 19.30h, Stadion Maksimir, Zagreb

    Logicno, izlaze sigurno Brodic i Vidovic ili Kaneko...
    Ide na 4 iza kaj je jedino logicno...
  • 1.HNL - 34. kolo - Dinamo Zagreb - Osijek - 11.05.2023. - 19.30h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Promasena formacija bas kao i u Rijeci peotiv ekipe koja voli posjed...nije ovo Hajduk. Osijek nam alpari na Maksimiru ako ne i bolji, a igramo protiv samo solinog kluba iz hnl a ne kluba europskog ranga. Oni izlaze s posjedom 3 puta lakse nego mi, a mi duplo kvalitetnija momcad...
  • 1.HNL - 34. kolo - Dinamo Zagreb - Osijek - 11.05.2023. - 19.30h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Ma nije to penal....daj bezveze
    Edit: takvi penali nisu nikom u interesu da se sude...dobra odluka.
  • Trener - Sergej Jakirović
    cemu? Ako si ga ovom priopcenjem onako javno "popisao"..... Ispao je smijesan, ne treba se previse opterecivati.....samo dati do znanja da svaka besmislica ce biti demantirana u najkracem mogucem roku, pa nek pisu.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo

    Ima frende nekoliko gorih cak i od njega koji su se zavukli u misju rupu nakon izbora. Mogli bi se slikovito izraziti da se Medo jos nije probudio iz zimskog sna. Samo cekam njegov osvrt i proljevanje zuci po klubu raznim konstrukcijama iz prve ruke!
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Ako ce Jakir otici na kraju sezone onda ce to biti samo iz razloga jer se naslo jako ime i dosta ovisi i o kupu, naravno i prvenstvo treba primaknut kraju kak spada. Sigurno nece sada i u ovoj situaciji pregovarati sa drugim trenerima i tako rusiti dobru atmosferu.bjos nismo nista napravili. Gajmo zavrsiti posao pa ce ljudi koji brinu o tomu na kraju sezone staviti sve na papir i odvagnuti, te na kraju odluciti sto je najbolje za buducnost Dinama. Sigurno to nece u naprijed znati nekakvi novinarvici kojima je pipa zatvorena iz Maksimira, a potomjem Olivariju je skoro skroz zatvorena vec odlaskom Antolica iz kluba.

    Naravno Tironi! Objektivan i posten novinar i Dinamovac.
  • Ulaznice - aktualno
    Zasto se trazi dlaka u jajetu? Da napise i 5 za redom kakve veze?....covjek odvaja veliku kolicinu vremena da bi mi bili informirani....malo postovanja.
  • Transferi - rasprave
    slazem se skoro u svemu s tobom....uopce nije sporno da on ima nedostatke bas kao i to da se ulaskom njega i Tea obrana stabilizirala jer ajmo se sjetiti kako smo izgledali sa stoperskim parom Peric/ Bosko Sutalo...jednostavno je neusporedivo ...decko ima mana ali dosta njih je ispravljivo i obo mu je prva sezona u klubu.....neki koji su dovedeni za puno vece novce u klubu su 3-4 godine i dalje nisu standardni u Dinamu a neki nisu ni blizu prve momcadi ...doveden je za relativno mali iznos i standardni je stoper ali da nam treba barem 1 stoper na ljeto to je neosporno i tu se slazem s tobom....
  • Transferi - rasprave
    Gabrijel nije WB to se vidi, moze biti u europi kad bi igrali protiv jacih ali za hnl nema smisla. To je isto ko da Risto bude WB....RPG je defanzivni bek koji ce prema naprijed odraditi rolu ali primarno defanzivno orjentiran bek kao i Risto. Istini za volju mislim da se na ljeto vracamo u 433 tako da ce i igrat bekovsku poziciju.

    Samo jedno pitanje? Cemu onda vrijeđanje "francuske sobarice" kako ga ti zoves, Maxa koji je standardni clan prvih 11? Ako se gleda i sam karakter igraca i to da je neosporno standardni clan prvih 11 Dinama i da si ga tako mogu reci izvrijeđao nazivajucinga francuska sobarica nakon jednog loseg pasa protiv rijeke? A decko je i karakterno na mjestu i daje uvijek 100% sebe.....koliko je Misko imao propusta na Rujevici kao i svi ostali i jel netko Misica nazivao pogrdnim imenima?
  • Transferi - rasprave
    u sridu! Vec sam pisao o tome. Prije sm ga puno branio ali nema smisla vise. Mislio sam da moze napredovati ali to su neznatni pomaci. Ima silinu, moc ponavljanja, motoriku ali...realizacija mu je katastrofalna kaj je banalno jer ima solidan udarac...u realizaciji je jednako los kao Kaneko, dribling mu je slabiji, fizikalije bolje ali Spika i moc donosenja odluke u djelicu sekunde su jednostavno nebo i zemlja, nema tu nogometnu inteligenciju....kad bi se sve stavilo na vagu on i Kaneko su potpuno razliciti igraci koji su kvalitetom alpari i definitivno su zahvalni rotacijski igraci, daleko kvalitetniji od Marina i Menala npr. Ali napomena da je Kaneko u svom primeu izgledao fantasticno mocno i samo kad bi ga vratili na taj nivo donekle, tad bi bio i igrac za prvih 11 europskog dinama. Spika tako nikad nije izgledao. Definitivno ne isplati se imat obojicu sljedece sezone a za Spiku se moze zaraditi sigurno oko 2,5 do 3mil eura i trebalo bi to iskoristiti. Kaneko je vrlo jeftin igrac za nas i kap takav savrsen back up....savrseno bi bilo dogovoriti neku novu posudbu u njegovom slucaju.
  • Transferi - rasprave
    mali je talentiran, daleko od gotovog igraca, daleko od igraca koji bi bio pojacanje za europu, a onaj 3 gol? U situaciji 4 na 2 zavrsio akciju u 95min kad rijeka nit nije razmisljala o obrani ..... Decko je solidan ali taj Hayp oko njega ja ne mogu shvatiti jer sam ga gledao toliko puta ove sezone i on mi se po nicem ne istice..zabio puno golova koje je samo trebalo ubacit u mrezu. Da me netko pita prije bi Bukvica uzeo nego Soticeka za neki realan iznos.....
  • Transferi - rasprave
    Priznali mi to ili ne trenurno mi nemamo zamjene za Modrica, Kovu i Broza....barem ne priblizne kvalitete i trenurno de mucimo kvalitetom napuniti roster repke i cim netko se od stozarnih reprezentativaca ozlijedi mi imamo probleme! Nemamo ni priblizno sirine i postepeno prouzvodimo sve manje igraca a isto imamo peoblem da dosta nasih igraca vani uopce ne igra u svojim klubovima, barem ne standardno. Mozemo mi zatvarati oci ali tako je. U zadnje vrijeme igraci koji odlaze iz hnl griju klupe vani. Da ne govorim koliko nam u21 i nije bas na nekom nivou. Istina mala smo zemlja koja ima i previse talentiranih igraca s obzirom na velicinu i prednost nam je da nam treba 17-18 kvalitetnih igraca dok ih neke repke imaju po 50 ali na kraju se igra 11 na 11....malo smo stali s proizvodnjom igraca....cim je malo Dinamo prikocio vidi se na repki. Koji je to igrac iz hnl standardan vani a da je otisao iz loxe ili Osijeka, Rijeke, Hajduka? I da je u krugu reprezentacije.