Ne vjerujem da će se ići sad u toku dana parcijalno s brojkama. Na kraju dana će se podvući crta i vidjeti koliko je ostalo koje tribine za slobodnu prodaju.
Tribina zapag gore sublimira svu nefunkcionalnost našeg stadiona. Nedostatak sanitarnih čvorova, nedostatak sigurnosnih izlaza, nepreglednost iz prvih par redova.
Vidim Varaždin omogućio kupnju godišnjih online preko svoje aplikacije. Jel moguće da ćemo i mi moći konačno kupovati karte online, a necda moramo slati frendove na karatanu dan dva prije? Ako bi to bilo tako jedino Loksa bi ostala u hnlu bez online prodaje ulaznica.